Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit is jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit is jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy éve barátom akit imádok.

Sok mindenen keresztül ment a kapcsolatunk. Egyikőnk sem csaltam meg a másikat soha, és ehhez hasonló dolgok sem voltak. 

Mikor megismertem, vele együtt megismertem a haverját. Előszőr nagyon jóban voltunk, pár hónappal később már nem is nagyon beszéltünk. De most, hogy itt a nyáe újra együtt a társaság és beszélgetünk. Miért van az, hogy ha egy másik lányról beszél akkor rosszul esik?? Ha csak hozzám szól, este miért álmodok

vele?? De ez nem csak nyáron van, ha nem volt hónapokkal ezelőtt. Álmodtam, hogy fogta kezemet, megcsókolt. 

Mit jelenthet?

17L



2014. júl. 6. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszik neked.
2014. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennél nyilvánvalóbb már biztos nem lehet...
2014. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti mit tennétek a helyembe? ..:/
2014. júl. 7. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a barátod,akkor elfelejted.Ha nem akkor szakíts a pasiddal(mert őt nem szereted),és próbálkozz be nála,de ha hoppon maradsz ne csodálkoz..Felejsd el.
2014. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
azzal a fiúval legyél akit szeretsz s mond el neki az éréseid
2014. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
(kerdező vagyok) beszéltem a barátom barátjával. Mondta, hogy tetszettem neki, és hogy ha nem lett volna a mostani barátommal semmi akkor kezdeményezett volna. Igazából rájöttem, hogy csaka kisugárzása tetsztett vagy épp az ami a barátomból hiányzik. De akkor miért van az, hogy ha más lánnyal van féltékeny vagyok?
2014. júl. 31. 01:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!