Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buta lány is szerethetö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buta lány is szerethetö?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig mindenben pechem van. Ha azt mondják, ezt nem lehet elrontani, én tuti elcseszem. Ha elmegyünk biciklizni, biztosan összetöröm magam már az elsö két méteren, vagy rosszul leszek, és leszédülök. Velem nem lehet strandra járni, mert nem merek beleugrani a vízbe. Velem nem lehet társasjátékozni, mert huszadszori magyarázásra sem értem meg. Képtelenség korcsolyázni velem, mert meg se tudok állni jég vagy görkorcsolyán.

Ha kilépek az ajtón, tuti telibetaposom az elsö kutyapiszkot. Mindig akkor lesz piros az útjelzö lámpa, ha én akarok átmenni. És még sorolhatnám.

Plussz van egy csaj az ismeröseim közt, aki tökre az ellentétem.

100km-et leteker anélkül, hogy megizzadna. Triplaszaltót ugrik a medencébe hárulról. Azelött érti a társasjátékot, hogy elmagyaráznák. Hamarabb tanult meg korcsolyázni, mint járni.

Már ott tartok, hogy felkötöm magam, ha még egy napot ezzel a társasággal kell eltöltenem.


2014. júl. 6. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Persze csak ne legjobb pasit vard.
2014. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem
2014. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Te nem az a szívbeteg lány vagy, akinek a barátjának a haverjának a barátnője képes letekerni 100 km-et anélkül, hogy megizzadna? Ő pont ugyanezt írta, azért kérdezem.


Egyébként ne kösd fel magadat, azok alapján, amit leírtál nagyon aranyos lehetsz. Meg vicces. :P Az exem is ilyen volt és bírtam, amikor baromságokat csinált. :D

2014. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De. Én lennék.


És felmerült, hogy vége a kapcsolatomnak...

2014. júl. 6. 21:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nekem is pont ez jutott eszembe!!!! :D :D
2014. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

De. Én lennék.


És felmerült, hogy vége lehet a kapcsolatomnak...

2014. júl. 6. 21:30
 7/22 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez kétszer ment. :(

Tipikus én..

2014. júl. 6. 21:31
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te :D én nagyon bírlak már így leírásból is :D semmi gond nincs ezzel :) én ezt egyáltalán nem butának nevezném :D
2014. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek közül max a társasjáték utalhat arra, hogy buta vagy bár inkább csak nehézfelfogású..A többiből inkább az következik, hogy béna vagy és peches.
2014. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

# 4


Hát, őszintén szólva az előző kérdésedre én nem reagáltam, de hidd el, hogy jobb így. Nem érdemelt meg téged a srác, inkább keress olyant, aki tényleg megbecsül. Azért pedig ne érezd magad szarul, mert problémáid vannak.


Aranyos lehetsz. :)

2014. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!