Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok azt hiszem az edzőmbe. Most mégis mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Huu de sok infó -.-


1. Milyen edző? Nem mindegy, hogy személyi edző vagy egyesületi sportedző

2. Hány éves?

3.Te hány éves vagy?

4.Van-e családja?

5. Ő is viszonozza e?

2014. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Karate edzőm,

25 éves én meg 15

Nincsen családja de viszont van barátnője

Nem hinném hogy viszonozza,nem is akarom hogy meg tudja. Csak nem tudom hogyan titkoljam,mert nagyon bele zugtam.

2014. júl. 6. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még, majd elmúlnak ezek az álmodozások. Ha lenne kettőtök közt valami, akkor ő menne a dutyiba, téged meg mindentől eltiltanának a szüleid.
2014. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen de annyira aranyos,és olyan jóképű,köpni nyelni nem tudok mikor meglátom. A mosolyátol szinte elolvadok,meg amikor rá csap a fenekemre nem bánnom,olyan jól esik tőle
2014. júl. 6. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek csapkodja a fenekedet az edződ?


Én mikor balettoztam, akkor csapkodta a seggünket a pasi, hogy szoritsuk össze...Na többet nem mentem.

2014. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomulj rá finoman. Semmi sem tart örökké. A kapcsolata sem.
2014. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg neked utolsó... Nagyon izgatott vagyok,ma is lesz edzésem. Félek hogy ne hogy észre vegye,hogy többet érzek iránta. Volt olyan kicsit régebben,mikor kezdő voltam,hogy nem tudtam hogy mit hogy kell csinálni. Többször mikor,fejre kellett rúgjak nem volt egyensúlyom,ő meg jőtt segíteni.Általában mindig földre estem ilyenkor,és őt is mindig földre rántottam. Ő meg csak nevetett ilyenkor,nem tudom mihez kezdjek mert van hogy direkt rontom el a dolgokat,csak hogy jöjjön segíteni,meg hogy hozzám érhessen.Ez már egyre feltűnőbb...félek hogy észre fogja venni hogy vonzodom hozzá.
2014. júl. 7. 12:41
 8/9 anonim válasza:
Én is szerelmes vagyok a kosár edzőmbe... Csak köztünk már volt egy kicsit több is xd .. 25 éves én 15/L
2014. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na írj! Utolsó jó lenne beszélgetni
2014. júl. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!