Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11honapja megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11honapja megismertem egy fiut neten. Kulonleges, szeretem. Meg nem talalkoztunk. Annyi mindenen keresztul mentunk. Nekem ez igen komoly, beleszerettem. O mas. Van ennek jovoje? Reszemrol igen, csak valakivel volt mar ilyen? Tanacs kell, meg csak o.

Figyelt kérdés
15/L, o 18/F

2014. júl. 7. 01:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A helyzet konkrét ismerete nélkül erre nem lehet érdemben válaszolni. Ennyi infó alapján vagy-vagy.
2014. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hogy mentetek annyi mindenen keresztül, ha még nem is találkoztatok?

Ne vedd bántásnak, csak szállj le a földre.


Én is rengeteget ismerkedek neten. Most találkoztam egy lánnyal, úgy hogy előtte éjszakákat dumáltunk át. És még is úgy érzem a találkozó után, hogy sehol se vagyok még, rengeteg minden van, amit meg kell tudnunk egymásról.

2014. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ugy, hogy o mindig ott volt nekem es en is neki. lehet, hogy nem eloben megy ez az egesz kapcsolat, de attol meg van.
2014. júl. 7. 01:54
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez akkora kib.aszott nagy h.ülyeség 11 hónapig ismerkedni valakivel csak neten úgyhogy még nem láttad ááá. mert még látod valahol ismerös akármi kitartasz mellette hátha tiéd lesz oké de ez. mi lett a világgal ez a kapcsolat...
2014. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
jaj, hat en tudod minek orulnek, ha hasznalnal vesszot es egyeb irasjeleket, hogy el tudjam olvasni erthetoen a mondandod. azoktol kertem velemenyt, akik jartak e mar hasonlo cipoben. direkt. mert akinek fogalma sincs milyen, jo, hogy baromsagnak tekinti.
2014. júl. 7. 02:00
 6/22 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Attól, mert valaki járt ilyen cipőben, attól még tarthatja baromságnak a dolgot.

Például én.

Nem egyszer voltam ilyenben és most mondom, elhiheted, a jéghegy csúcsa az, amit neten alkottok együtt...

2014. júl. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
egy szöveget érthetően ellehet még úgyis olvasni, hogy a betűk a szavakban nem megfelelő sorrendben vannak ha neked pár írásjel miatt értelmetlen egy szöveg akkor nem azzal van probléma ahogy ide irok.
2014. júl. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Dehogy van jövője, időpocsékolás az egész.
2014. júl. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem ártana találkozni is... Én is kedveltem a barátomat már mielőtt találkoztunk volna élőben is, aztán mivel kedveltem, találkozni is akartam vele. Pedig én "csak" kedveltem, ha te azt mondod már "beleszerettél" a csávóba akkor pláne nem értem, miért nem lehetne találkozni is. Ez így szerintem is hülyeség. A netes kapcsolatoknak totál semmi értelme.
2014. júl. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mernél vele találkozni? Nem szorul össze a gyomrod a gondolatra?
2014. júl. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!