Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léphetnék túl ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetnék túl ezen? Nagyot csalódtam

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy fiú akivel már egyszer együtt voltam de elég cúnyán összevesztünk.. aztán most nemrég újra elkezdtünk beszélgetni de csak facebookon, aztán később azt akarta aludjak nála, az elején még kételkedtem és próbáltam kitalálni hogy miért nem érek rá stb.. De aztán igent mondtam sajnos.. Mert szerettem.. még a szakítás után is.. És ahogy elmentem hozzá először még csak sétáltunk és jókat nevettünk, beszélgettünk aztán amikor már nála voltunk bepróbálkozott úgy.. én persze nem akartam belemenni de aztmondta szeret és én hittem neki.. csak annyit engedtem ígyis hogy csókolózzunk meg még hogy simogasson más nem történt, azthittem tényleg szeret a karjaiban aludtam el és közben puszilgatott:( És most jön a legrosszabb része, uyganis aztán facebookon kérdeztem hogy jó volt-e velem erre azt írta csak, hogy lehetett volna jobb is ez eléggé bántott.. aztán nem írt vagy 3 napig de aztán írt mintha mi sem történt volna és bevalotta hogy csak azt akarta nem is szeretett csak hazudta.. és ezt az egészet nem is vette komolyan azt hogy engem megbántott nem is érdekelte.. mert ő csalódott nagyon 1 lányban akit szeretett, gondolom azért ilyen..

Hogy lépjek túl ezen? Úgy fáj hogy valakinek akit szerettem csak ennyi voltam..


2014. júl. 7. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 13-14?
2014. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem, 17 vagyok
2014. júl. 7. 10:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj kedves kérdező,hát ez valóban rossz lehet. De már ahogy olvastam a közepefelé sejteni lehetett,h mi lesz a végkifejlet. Az idő megoldja,ne kommunikálj ezzel a pasival. Illetve vond le a tanulságokat. Ha vki felbukkan és aludni hív,az jó eséllyel csak le akar fektetni. Plusz ne a szavakat nézd ( hazudni,h szeret,bárki tud) hanem a tetteket.

De fel a fejjel,sok rendes pasi is van.

2014. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Próbálok arra gondolni hogy ez idővel nem fog így fájni elvégre fiatal is vagyok még de most csak arra tudok gondolni hogy nagyot csalódtam.

Igen már bánom hogy elmentem és még írta is hogy rendes lány vagyok tudta hogy nem fogok belemenni de reménykedett hátha.. Annyira gyűlölöm látni akarom ahogy visszakapja ezt az élettől.

Mostmár jól át fogok gondolni mindent. Köszönöm szépen a választ! :)

2014. júl. 7. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit hittél, miért hív magához aludni?
2014. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reménykedtem benne hogy nem azért, túl hiú voltam..
2014. júl. 7. 10:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő egy disznó, de én nagyon rendi vagyok. Nálam alszol ma éjjel?
2014. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Jajj de sajnállak te szegény,gondolom nem egy csúnya,csóró fiúnak a karjaiba rohantál rögvest.
2014. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem volt az a nagyon jóképű fiú barátnőim is azt mondták rá hogy csúnya de engem nem érdekelt mert szerettem..
2014. júl. 7. 10:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már.:D mindenki hoz rossz döntéseket. Változtatni úgyse tud,tanuljon belőle,ennyi.
2014. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!