Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Benedict Cumberbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Benedict Cumberbatch vagy David Tennant a jobb pasi?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ahhhh *.* mindkettő olyan helyes pasi *.* nem tudnék köztük választani :P
2014. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Mindkettő ronda a maga módján. Ha választani kell, akkor Benre szavazok, mert neki legalább van valami kisugárzása, pedig elég lófejű szegény.
2014. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Benedict Cumberbatch
2014. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Benedict Cumberbatch!!!
2014. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
David Tennant
2014. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnék dönteni, de ez legyen az én bajom ;)
2014. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Melancholic Eye válasza:
50%

Nekem Tennant teljesen átlagos megjelenésû, sõt õszinte leszek egyenesen ingerlõnek találom, mert az arcán van egy kifejezés amitõl kiráz a hideg is... Sajnos a színészetét sem tudom méltatni. Nincs semmi ami szimpatikussá tenné számomra õt. Ez van.

Cumberbatch csak elsõre sokkoló egy kicsit, de az õ arcához, megjelenéséhez hozzá lehet szokni. Rajta sok minden van ami nem csak érdekes, határozottan szép is, de nem akarok ódát írni róla. :)Elég annyi, hogy Bennek van egy fajta sajátságos kisugárzása, vonzereje. És akinek nem csupán a kinézet számit, hanem a tehetség is jelent valamit, annak egy-két filmje után sikerül " megbarátkoznia " Bennel. Nekem sikerült és csak nevetek azokon akik " lófejûnek " titulálják, mert egyértelmû, hogy nem is próbálják túltenni magugat az elsô benyomáson vagy irigykednek. Sajnos...

2014. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Tennant :)))
2014. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
David Tennant!
2014. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

mindketto kib.szott ronda! ha nem lennenek hiresek es szembe menne veletek az utcan, siman elsetalnatok mellettuk!


utalom az ilyen kepmutato csajokat akik a hirnev miatt rajongonak. tiszta olyanok vagytok mint a one direction rajongok

2014. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!