Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan mi ez az érzés? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi ez az érzés? Ez már 'szerelem'?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az a helyzet, hogy nem tudom igazán eldönteni, hogy akkor ez most szerelem-e vagy micsoda. Ezért szeretném kikérni a véleményeteket!

Van egy pasi, akihez nagyon vonzódom. Nem az a kifejezett "Adonisz", de nekem mégis bejön. Meg a kisugárzása miatt is, tehát pontosan nem tudom megmondani, hogy mi, de valamiért nagyon vonz.

Ezen kívül nagyon bonyolultnak érzem a vele való viszonyomat..... Sokszor érzem azt, hogy haragszom rá, amiért nem foglalkozik velem (ez máskor szomorúvá is szokott tenni), meg sokszor jogos események miatt is (az most mindegy, hogy mik) és ezek a dolgok sokkal jobban meg is viselnek, mint amikor másokra vagyok dühös valamiért. Később viszont újra azt érzem, hogy mennyire aranyos, milyen 'jófej' és jó a humora. Tehát nagyon hamar megbocsájtok, elég csak egy apró kedvesség is. Na meg féltékeny is vagyok. Amikor lányokkal beszélget, megőrülök. Nem teszek nyilván semmit, de belül érzem, hogy dühös vagyok és "forrok". Amikor meg megdicsér egy-egy lányt a külseje kapcsán, na akkor végképp végem! Olyankor le se tudom írni, hogy mit érzek....

Ez mi lehet nálam? Mit gondoltok?

Légyszíves csak értelmes, normális válaszokat adjatok! Köszi.



2014. júl. 7. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha szerelmes vagy valakibe azt tudod, ha rá gondolsz mindig boldog leszel, ha nem beszélsz vele egy nap akkor hiányzik, folyton csak rá gondolsz. Ha vele vagy megnyugszol, és nem foglalkozol semmivel. Ha ezt érzed akkor igen szerelmes vagy
2014. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát rengetegszer gondolok rá, viszont amikor vele vagyok, akkor a nyugodttól nagyon messze vagyok. De ez azért van, mert nem akarom, hogy h*lyének nézzen, nem akarom leégetni magam még véletlenül se, na meg a vonzalmamat is próbálom előtte leplezni. Szóval eléggé feszélyezett vagyok, meg meg akarok felelni.

2014. júl. 7. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt tudom csak javasolni, hogy ha úgy érzed be jössz neki és ő is kedvel téged akkor beszélgess vele és kérdezd meg pl hogy mit gondol rólad, vagy ilyesmi. Nem könnyű iyen dologról beszélni főleg vele, de ha szeretnél vele összejönni akkor ezt kell tenned.
2014. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
daninak hívják a fiút?
2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenthetjük ki helyetted, hogy szerelem. De biztos, hogy afelé hajlik. Többet érzel iránta, mint egy átlag srác iránt. Ez már valami.
2014. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jelenthetitek ki helyettem, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy a leírtak alapján Ti mire gondoltok.


(És nem, nem Daninak hívják.)

2014. júl. 7. 22:31
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es D*ani! gáz vagy.
2014. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es mondatot nagy betűvel kezdünk drága. Gáz vagy. (A NÉGYES)
2014. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as az nem egy mondtad volt... és nem is feltétlen ezért írtam, h gáz vagy. Gáz vagy!
2014. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*mondat..
2014. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!