Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány barátomba de sehogy sem tudom neki elmondani egyszerüen nem megy :/ nagyon szeretem! és azért jó lenne vele tudatni hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy, akkor egyszerüen ird meg neki. Aztán majd megbeszélitek. Előbb-utóbb túl kell esned a vallomáson. Szánd rá magad, lehet hogy nincs is félnivalód, és ő is belemegy abba hogy járjatok.
2014. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszerűen mikor vele vagy.. öleld meg és mond neki, hogy szeretlek !!
2014. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem merem megírni neki mert utálja az olyan fiúkat akik az ilyet nem személyesen teszik meg. Félek hogy ha megírnám neki akkor mindent elrontanék
2014. júl. 8. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
ne, szerintem se írd meg, én is utálnám, és nem is lehet rá rendesen reagálni, ahogy az előttem írta valaki öleld meg és úgy mond neki mert úgy könnyebb lesz ha nem nézel a szemébe
2014. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ez nem is rossz ötlet :) aranyosnak aranyos :) de valamiért félek az egésztől más lányoknál könyű volt mindig :) már egy éve szeretem lassan :) de még nem tudtam elmondani neki inkább próbáltam elfolytani és más lányokkal foglalkozni ez idő alatt volt 3 barátnőm de egyiket sem szerettem :/ :( csak is őt
2014. júl. 8. 13:03
 6/8 anonim válasza:
én is kedvelek egy lányt és külsőre is esetem, ritka az ilyen, de én tudom, hogy ő más fiúra vágyik, szóval nem könnyű ez, én megértelek
2014. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha nagyon nem megy szóban, akkor írd le levélben. Add oda neki, és majd válaszol szóban. Egyébként hány évesek vagytok? :) 16/L
2014. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15/l

ugyan ez volt pár napja velem.a legjobb barátom írta,hogy szeret...ééééés hát én is szeretem(évek óta) szóval örültem neki nagyon. Annyit írt,hogy többet érez irántam a barátságnál,szeret. Élőbe ezután simán akármi lehetett volna, például kapásból megölelem,stb.. de így,hogy írta nem tudtam olyat válaszolni amiből kivette volna hogy én is.Szóval én azér azt ajánlom hogy személyesen:)

2014. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!