Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezek után lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezek után lehet, hogy mégsem akarnátok többet találkozni a lánnyal?

Figyelt kérdés
Első randi, de már hónapok óta ismerkedtek (távolság miatt nem jöhetett létre a találkozás). Együtt alszotok. Ti simogatjátok a haját, hátát, vállait, karját, magatokhoz ölelitek a lányt, összebújva alszotok, puszilgatod a homlokát. Másnap ébredés után megcsókolod, majd hosszú ideig még csak fekszetek, összebújtok, csókolóztok. Előfordulhat, hogy ezek után mégsem akartok tőle semmit? A randi eltelte után mennyivel keresnétek?
2014. júl. 8. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát én biztos találkoznék vele utánna is szívesen. ha biztos lennék abban hogy havi 1c tudnánk találkozni, akkor az már olyan ritka hogy nem folytatnám vele a találkozásokat. de még lehet neten beszélgetnék vele

23f)

2014. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem irni, hogy a tavolsag mar teljesen megszunt, igy is marad.
2014. júl. 8. 21:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy én max 2-3 napon belül keresném.
2014. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez tegnap előtt volt. Mármint szombat estétől vasárnap délutánig voltunk együtt. Azóta beszéltünk ugyan, én kezdeményeztem, meg akartam kérdezni a film címét, amiről mesélt, hogy jó (nem béna kifogás, tényleg elfelejtettem). Tegnap délután óta viszont semmi, pedig látta az utolsó üzenetem. Meggondolhatta magát, vagy csak túlmisztifikálom az egészet?
2014. júl. 8. 21:51
 5/13 anonim ***** válasza:
kerdezz ra a dolgokra,ez olyan szep story :)
2014. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt azért most még nem akarok, nem akarok nyomulósnak tűnni, de ha vasárnaptól számítva mondjuk egy hétig nem lesz semmi, akkor rákérdezek. De hogy? Egyelőre még csak gondolkodom, hogy mi lehet az oka.
2014. júl. 8. 22:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg az számít, ő amúgy nem az a hősszerelmes típus, a romantikáért sincs túlzottan oda, illetve 3 éve nem is volt valakije, és épp múotkor mesélte, hogy valami haverja nála húzta meg magát pár napig, de azt is rosszul viselte, mert "nem szereti, ha belemásznak az életterébe". Talán most csak külön töltött időre van szüksége, mert a 3 év alatt elszokott az ilyesmitől? Vagy gondolkodik? Bár lehet, ezzel csak magam akarom nyugtatni :(
2014. júl. 8. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Korotok?

Értem, hogy nem akart lerohanni, de hosszú ismerkedés után, ha már az ágyadba engedted, akkor csak csók az elég kevés.

Beszéltetek szexről?

2014. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én sem akartam még szexet, úgyhogy ezzel nem volt bajom. Nem beszéltünk erről úgy komolyabban, csak neten, de akkor is viccelődve, főleg mikor még távolinak tűnt a találkozás. Vagy lehet, nem is vonzódik hozzám? Akkor miért simogatta "mindenem", miért ölelt magához, miért aludt hozzám bújva, miért csókolt meg többször is? Mindent ő kezdeményezett. Most meg kirakja facebookra, hogy mittudomén milyen bárban nézi a meccset, nekem meg tegnap du. óta nem írt. Én huszonéves, ő harmincas.
2014. júl. 8. 23:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azóta 1x beszéltünk, nem tűnt másabbnak, mint előtte. Írtam neki, hogy megyek fürdeni, mondta, hogy jönne ő is. Erre írtam, hogy kicsi a kád, mire azt válaszolta, majd összebújunk. Mondtam, hogy oké, egy fürdőig vendégül látom. Kérdezte, hogy utána nem maradhat? Mondtam, hogy szobatársam kirakja, erre írta, hogy majd kipróbáljuk inkább az ágyát, amíg nincs itthon. Ilyenek voltak régebben is sokszor, szóval a beszélgetés milyensége nem változott. Meg én nem is írnék ilxeneket olyannak, akivel találkoztam, de többet már nem akarok.
2014. júl. 8. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!