Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy döntsék. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy döntsék. A leírás alapján segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szoval kb egy éve beszélgettem egy fiúval ( neten ). Es o volt addig es egeszen mostanaig az egyetlen fiú aki mindenkeppen találkozni akart velem es sokszor mondta hogy nagyon tetszem neki. De akkor meg nem igazán tudtam hogy mit akarok, es Ő 4 évvel idősebb volt nalam amit akkor nagyon soknak tartottam, es megijesztett az is hogy Ennyire szeretne engem megismerni (személyesen). Ezért pár hónap beszélgetés után csak ugy fogtam magam es nem irtam vissza neki. Azóta Nem tudom hogy irt e vagy keresett e mert skypeon beszélgettünk (azota azt a skype fiókot töröltem ). Szoval azota eltelt nagyjából egy év. Es mostanaban sűrűn eszembe jut. De nem is ugy hogy miert ráztam le akkor hanem csak úgy hogy vajon mi lehet vele, gondolt e azota ram, mi lenne ha írnék neki. Es ahogy eltelt ez a "kis" idő, valamilyen szinten megkomolyodtam, persze meg ugyan úgy kamasz vagyok, es minden percben mást akarok ( ezalatt nem a fiukat ertem :) ). Es igazabol az lenne a kérdésem hogy fel merjem e vele venni a kapcsolatot..... Mert kezdem ugy érezni hogy hianyzik, de aztán jön az hogy ha multkor megfutamodtam akkor most miert lenne másképp, nem vagyok hozzászokva hogy egy fiú bokoljon nekem, es Ő folyton ezt tette. Ami nem baj. sőt. Nagyon zavaros amit írok, kész káosz az egész. De most bennem is ez van.... Komolyan tudna meg venni engem ezutan ? De az a legnagyobb gondom (es igen sajnos tudom, tiszatban vagyok vele hogy ezt magamban kell lerendeznem. ), hogy vajon én ezt tenyleg akarom e es nem megint csak valami pillanatnyi fellangolas vagy nem is tudom mi erre a jó szó.......

15/l


2014. júl. 9. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel vele a kapcsolatod, veszítenivalód nincs.
2014. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerinted ő egy év alatt mennyit változhatott és miket csinálhatott? És honnan tudod hogy nincs senkije?

15 évesen képes lennél egy 19 évessel mit kezdeni? Most találkoznál vele, elengednének? Mit csinálnál vele ha valami csoda folytán még mindig akarna tőled valamit? Mert azért erre elég kevéske esély van... és ugye kérdés mit akart akkor...

2014. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: koszi :)

2: teljesen igazad van, de azert szerintem meg Megpróbálom, mert igaza van az elsőnek, mit veszíthetek ? Ha kiderül h nem kíváncsi rám vagy van valkije (Facebookon egyedul allo de tudom ez nem jelent semmit. ), vagy nagyon megváltozott akkor legalább lesz ra okom hogy elfelejtsem.

2014. júl. 9. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!