Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya fiú vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya fiú vagyok akkor csak úgy számíthatok barátnőre hogy gazdag leszek?

Figyelt kérdés
Huszonéves ronda srácként hogy megy ez manapság?
2014. júl. 9. 01:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak úgy.
2014. júl. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
se
2014. júl. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy számíthatsz egy kibszott barátnőre, hogy TESZEL érte. Nem repül a szádba a sültgalamb. Te jó ég, ha nem lenne internet mit csinálnál, kinek rinyálnál. NEM rinyálnál, hanem minden erődet a csajozásra fordítanád.
2014. júl. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tettem érte már rengeteget. Megcsömörlöttem a sok kudarctól. Egy idő után egyszerűen feladod.
2014. júl. 9. 01:43
 5/15 anonim válasza:
hat lehet talalsz majd egy olyan lányt aki meglatt benned valami szepet :)
2014. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én baszott csóró vagyok, mégis nagyon szép barátnőm van aki ráadásul idősebb nálam. Bár én nem vagyok ronda:D


Szóval nem csak gazdagként lehet csajod, hacsak nem vagy tényleg qurva ronda. De akkor sem téged szeretnének, hanem a pénzed.

19/f

2014. júl. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak most, csak neked elárulom, hogy éppen egy olyan srácba kezdek belehabarodni, akit a környezetem átlagalatti külsejűnek ír le, és akivel kapcsolatban jómagam is tisztában vagyok azzal, hogy vannak nála szebb embereket is a Földön. Tetszik, hogy saját értékrendje van, amihez hű, hogy őszintén törődik másokkal, a humora, és hogy kiforrt a világképe. Nincs egy állandó környezeted, ahol anélkül beszélgethetsz lányokkal, hogy nyilvánvaló lenne, hogy akarsz tőlük valamit? Ha tényleg olyan szörnyű a helyzeted, ne akarj totál idegen lányokat leszólítani, úgyis le fog koptatni, aki első látásra nem tudja veled elképzelni a párkapcsolatot.
2014. júl. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kiscica, ez egész őszinte volt! :D
2014. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Nézz körül az utcán, ovi, bölcsi, suli előtt.


Szerinted minden apuka egy adonisz?

2014. júl. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"nagyon szép barátnőm van aki ráadásul idősebb nálam. Bár én nem vagyok ronda"


És ebben mi a furcsa?

2014. júl. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!