Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom ennyire félni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom ennyire félni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves lány vagyok, és a fiú is ennyi. Még nem találkoztunk élőben viszont nagyon sokat beszéltünk neten. Már szinte úgy beszélünk mintha járnák. Augusztus elején fogunk találkozni, de én nagyon félek, hogy nem jövök be neki. Nagyon sok képet láttunk egymásról. Ő is kért egész alakosat, küldtem neki de nagyon nem vagyok megelégedve magammal. Azt mondta, nagyon szép vagyok de én nagyon parázok,mert ő sokkal sportosabb és vékonyabb és, hogy nem jönnék be neki.:/ (amúgy nem vagyok kövér sem annyira 160 cm / 47 kg)
2014. júl. 9. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

160/47 kg-nál nem vagy kövér sem annyira? Ezzel a súllyal te vékony vagy, esetleg normál alkatú.

Ha legkisebb mértékben is kövérnek gondlod magad akkor komoly testképzavarod van.

2014. júl. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mitől félsz? szerinted ha látott képen akkor a valóságban majd elkezd piszkálódni ilyen miatt? még ha nem is jött volna be neki akkor is elfogadta amilyen vagy! és ne akarj változni feleslegesen! ha így szeret akkor ne problémázz ilyeneken...
2014. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs okod félni. sok képet láttatok egymásról. azt mondta szép vagy, akkor mitől félsz?
2014. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fél ő. Csak a kis egóját akarja felfele vinni vagy egy kis figyelmet akar mert a fiú épp nem rá figyel.
2014. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!