Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy túl nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok,21 éves és nem találom a páromat.

Nekem csak annyi az elvárásom,hogy ő is tanult legyen,kedves,megértsen engem..külsőleg nem keresem a tökéletes pasit..én is átlagos csaj vagyok szép arccal.ezek akkora elvárások ?


2014. júl. 9. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt h tanult legyen?
2014. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hogy ő is járjon felsőoktatásba és lehetőleg ne valami büfé szakra
2014. júl. 9. 10:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem jártam egyetemre, mégis angol nyelven dolgozom az egyik legnagyobb repülőgépgyártó cégnél...

Szóval szerintem az embert nézd, ne a papírjait...

2014. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ez mért annyira lényeges?
2014. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szeretem ezt a büfé szak kifejezést....... mondj már egy olyan szakot, ahol nem kell tanulni, hanem a két szép szemedért engednek át a vizsgákon.
2014. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Fordítok: legyen éltanuló a BME-n,kellően macsó,sok tapasztalattal szexben.


Ne legyen tökéletes elég ha 185 centi,izmos meg modell

2014. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyok, csak feleslegesek.

Találkozol egy férfival, aki jó beosztásban dolgozik, megvan mindene, neked tetsző tulajdonságai vannak, jól néz ki, stílusosan öltözik. Majd elmondja, hogy ő valami teáltalad büfészaknak nevezett szakon diplomázott le. Nagyon lehangoló igaz? :(

2014. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Milyen korosztályban keresel?


Sok lánnyal az a baj, hogy nem tud elszakadni attól a gondolattól, hogy csak mondjuk 3 év legyen közte és a másik között a korkülönbség.


32 évesként általában 20-25 éves lányoknál kezdeményezek és 3-ból 1-nek már a korommal gondja szokott lenni és ott véget ér az ismerkedés.

2014. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy a "büfészakos" pasik sokkal érdekesebbek:)

"Büfészakos" lány vagyok.

2014. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Igazából én már arra is gondolok,hogy szeretnék családot és milyen a férfinak a háttere..sajnálom,hogy ezt le kell szólni
2014. júl. 9. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!