Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ma már az számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ma már az számít igényes nőnek aki festi a haját és műkörme van?

Figyelt kérdés
Mert itt folyamatosan azt látom hogy az igényesség ezzel jelent egyet...Mi van ha valaki elégedett a hajszínével, és pont hogy nem teszi tönkre a festéssel, a műkörömről meg inkább nem is mondok semmit, attól még lehet ápolt egy nőnek a keze
2014. júl. 9. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
akkor én nem vagyok igényes :(
2014. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha az itt látottakra te valamit is adsz, akkor ott már rég más gondok vannak.
2014. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, jelentheti azt is és jelentheti azt is, hogy bohócot csinál magából a sok szépségipari kellékkel(túl sok smink vagy ilyenek),de egy olyan nő aki nem festi a haját és nincs műkörme is lehet ugyanúgy igényes a kettő nem áll összefüggésben.
2014. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az számít igényes nőnek, aki folyamatosan mosakszik, zuhanyozik, igényesen sminkeli magát. Az igényes alatt nem azt értem, hogy ki kell magát vakolnia. Egy egyszerű smink is lehet szép. Hajat festetni nem érdemes, mert tényleg tönkreteszi a hajat, a műköröm pedig csak árt az igazi körömnek.
2014. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a hely javarészt rossz tanácsokkal lát el.
2014. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kerida ***** válasza:
100%

Az igényez ott kezdődik, hogy ad a higiéniára, tehát minden nap mosakodik, ügyel a szájápolásra, megfésülködik esetleg szép frizurát készít magának. Nem jár rongyos, szakadt ruhákba, fel tud normálisan öltözni. És ügyel a megjelenésére alakjára. Sok esetben pl. a rendszeres sport is hozzá tartozik ehhez.

Ez az alap. Aztán ezt lehet csűrni-csavarni túlzásokba esni, csak nem érdemes. Mert a túlkapásokból már inkább rongálódások vannak mint haszon. Tehát nekem az az állásfoglalásom a témában, hogy mindenki próbálja meg a legtöbbet kihozni magából. És ne csalni magán. Mert ha lekerülnek a műcuccok (póthaj, műköröm, műszempilla satarra) akkor nem marad már semmi értékelhető a nőből.


Én jobban szeretem azt, ha valaki felvállalja magát a hibáival együtt, és amit megtehet magáért azt megteszi magáért.

2014. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de a hajfestés nem újkeletű dolog, attól még senki nem számít igényesebbnek vagy igénytelenebbnek ha festi avagy éppen nem a haját. Egy festett hajú nő semmivel nem rosszabb/jobb mint egy olyan akinek természetes színű a haja.

A másik a műköröm.....manapság olyan műkörmök vannak, amiről szinte meg se lehet mondani, hogy mű, izléses, dekoratív és igényes, úgyhogy szerintem felesleges leszólni vagy elítélni egy nőt, aki ezt teszi, az egy felületes ember, aki csupán külsőségek alapján ítél......na ez a szomorú :)

2014. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. Az számít annak, aki HA tudja, hogy jobban nézne ki festett hajjal és műkörömmel, mint naturálisan, az befesti a haját és műkörmöt rak fel.

Aki tudja, hogy jobban néz ki természetesen, ezek elhagyása nélkül, az pedig akkor igényes ha nem használ ilyeneket.

2014. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan rosszul kellene éreznem magam amiatt, hogy szeretem, ha nincsenek őszhajszálaim 22 évesen és mert szeretem, ha szép színes a körmöm, de otthon béna vagyok megcsinálni?
2014. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Festem a hajam, (hennával) és muszáj műkörmöt rakatnom, mert kiskoromban sokat rágtam, és nagyon csúnya a természetes körmöm. Senki nem szólt még meg, hogy "műnő" lennék.
2014. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!