Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik 3 napot?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert a barátommal együtt voltunk védekezés nélkül, nem ment el bennem. Késik 3 napot, nem is görcsölök csak a mellem fáj, mint minden menszesznél. A barátom közölte, hogy volt vizsgálaton, ő meddő. Mit csináljak? Nagyon félek, nem tudom miért nem jön meg!!

2014. júl. 9. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert minden csoda 3 napig tart...
2014. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andrea Henrietta ***** válasza:

Mikor voltatok együtt? Hány éves vagy? Mennyire rendszeres a ciklusod?

A 3 nap késés még nem olyan sok. Főleg ha már kezdenek jelentkezni a tünetek.

De azért végezz el egy terhességi tesztet ha nagyon aggódsz. Bár azok csak 12-14 nappal az aktus után mutatnak hiteles eredményt, de azért nem árt a tesztelés.

A pasid hány éves? Mert lehet hogy csak én vagyok ilyen bizalmatlan a pasikkal szemben, de én nem biztos hogy elhinném hogy tényleg meddő... esetleg ha látom az orvosi papírokat... de ez csak az én bizalmatlanságom.

2014. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerida ***** válasza:

Három nap az nem késés. 1,5 hét... az már késés!


Ha 10 napot késik akkor már érdemes tesztet csináltatni, egyébként meg nem. A női ciklus nagyon érzékeny a változásokra, így gyakorlatilag bármitől késhet. Ha változik az étkezési szokásod, ha hirtelen sportolni kezdesz vagy épp leállsz vele. Ha stresszelsz, ha beteg vagy, ha depis vagy... szóval 1001 okból kifolyólag. Ilyenkor 3-6 napok simán vannak.


Szóval 1. ne parázz tőle ilyen miatt. Majd 10 nap után tessék a körmöd tövig rágni. 2. érdemes beszerezned terhességi tesztet, mert 10 nap után már az illő megnézni, hogy mi van. Meg ha amúgy sem bírod kivárni a 10 napot akkor előbb is és megnyugszol.

2014. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 éves a barátom, én voltam neki az első ilyen barátnője akinek elmondta, és akivel lefeküdt. Én bizom benne. A ciklusom eddig teljesen pontos volt, talán egy napot késett, előbb jött. Ezért félek. Együtt kb 2 hete voltunk. Ma vagy holnap venni fogok terhességi tesztet. De remélem csak az idegesség miatt nem jön meg. Mostanában nagyon sokat rettegek mindentől, meg az étrendem is más lett, nem eszek sok húst. Meg mást sem nagyon. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. júl. 9. 11:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, de megjött :)
2014. júl. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!