Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség egy buliban fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség egy buliban fiúkkal táncolni, ha ott az exem is?

Figyelt kérdés
Ő szerelmes volt mindig,én nem. Békésen szakítottunk,elvileg barátok vagyunk. Egy közös barátunk bulijában voltunk valamelyik nap,és táncoltam srácokkal. Ő leitta magát,és elment aludni. Ez azért furcsa,mert soha nem szokott berúgni,max egy-két sört iszik mindig. Nekem meg lelkiismeret furdalásom van,bár tudom hogy már semmi közünk egymáshoz,mégis rosszul érzem magam. Szemét húzás volt szerintetek? (nem arra ment ki nyilván hogy rosszul érezze magát,el is felejtettem hogy ott van. :( )

2014. júl. 9. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Csak azért, mert ott az exed, akivel lezártad a kapcsolatodat, mégis miért kellene direkt nem jól érezned magad? Nőjön fel és tegye magát túl rajtad, vagy ne menjen el olyan buliba, ahol te is ott vagy, ha ennyire nem tudja elviselni, hogy nem vele vagy. Vagy ha majd összejössz valakivel, akkor minden áldott nap leissza magát? Ne érezz bűntudatot, jól érezted magad, semmi közöd már hozzá.
2014. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem, hiszen nem azért csináltad hogy őt féltékennyé tedd vagy hasonló

csak jól érezted magad és mivel már nem a barátod, ezzel nincs baj

2014. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem szemétség, de jobb, ha megpróbálod kerülni ezt legközelebb.
2014. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aranyos tőled, hogy ilyen lelkiismeretes vagy.

Nem csináltál semmi rosszat,nem kell vigyáznod az ilyennel,már azt teszel amit csak akarsz hiszen nem tartoztok össze.

Lehet ő is megváltozott részben.Biztosan bántja még a dolog,de túléli:)

2014. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!