Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok vagy csak késik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok vagy csak késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Három hete lefeküdtem egy sráccal, igaz, hogy használtunk gumit, de utana anélkül is csináltuk. A menstruációm már 6 napja késik, pedig mindig egy héttel korábban szokott megjönni. Az arcom pattanásos, néha hányingerem van reggelente, fáj a mellem. Lehet, hogy csak azért, mert meg fog jönni, de nagyon félek, hogy a terhesség miatt is lehet. Terhes lennék vagy csak fölöslegen idegeskedek? Normális válaszokat légyszi, nagyon fontos!

2014. júl. 9. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A leirt tünetek koraiak lennének szerintem, de ha gumi nelkul szexelsz, persze, hogy lehetsz terhes. Ha 6 napja késik, a tesztek mar kimutatják, ha terhes vagy, vegyél egyet mihamarabb.
2014. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk terhességi tesztek, szóval inkább csináltass egyet, itt senki sem fogja tudni megmondani, terhes vagy-e. Elképzelhető. Előre is gratulálok hozzá, megérdemled.
2014. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!
2014. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet és megtudod!

Egyébként csak úgy megsúgom neked, hogy ha az aktus alatt használtatok is gumit, de miután elment, ő betette neked gumi nélkül, akkor a húgycsövében még lehetett ondó, ami nem ürült ki és azt, ahogy betette neked, szépen beléd is "nyomathatta", szóval naná, hogy lehetsz terhes! Sokkal nagyobb rá az esély, mintha az elején csináltátok volna kicsit gumi nélkül (de az esély ilyenkor is megvan!!!), de még nem élvezett volna el, mint mikor már elélvezett és utána betette gumi nélkül.

De hát te tudod! Majd ebből tanulsz legközelebb!

2014. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!