Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mindenki egyfolytában velem van elfoglalva!

Figyelt kérdés

Egy kisebb sörözőben dolgozom. Lassan 4 éve kapcsolatban élek, 21 éves vagyok. Eléggé nyitott ember lévén, szeretek beszélgetni a be-betérőkkel. Koromból kiindulva, nagy általánosságban fiatalokkal, és mivel hogy söröző, fiúkkal.

A gyakrabban bejárókkal már nagyon jóban vagyunk, általában bolondozunk is, bent vannak velem,játszunk(már itt a csocsóra és biliárdra gondolok) hogy ne unatkozzak. De persze, szigorúan mint barátok, mindegyik tudja, hogy párkapcsolatban élek.

Van egy törzsvendég pár, az idősebb kategóriából. A nőnek olyan szinten lehet unalmas és silány az élete, hogy egyfolytában az enyémmel van elfoglalva.(Akkor is, amikor nem én dolgozom, a kollegáim visszamondogatják.) Mindenkivel, akivel szóba állok, összehoz. Azzal másnapra egy párt alkotok, vagyis az elmúlt egy évben minimum 20 pasim volt. Őszerinte. Gúnyos megjegyzéseket tesz, ha valamelyik sráccal beszélek, hogy beújítottam egy új prédát, vagy rákérdez tök hangosan, hogy mi van a barátommal. Mintha minimum a szeme láttára szexuális aktust létesítenék mindegyikkel. Olyan megvetően tud nézni, hogy az már már fáj.Már nem egyszer elmagyaráztam neki, hogy attól hogy neki ilyen unalmas és semmitmondó az élete, engem ne terjesszen is városszerte egy bizonyos valaminek,mert azzal,hogy jóban vagyok fiúkkal, szerintem semmi rosszat nem teszek, és a barátomat sem zavarja. Sőt, ő is jóban van velük. De nem hat rá, ugyan úgy folytatja másnap. Most ott tartok, hogy ráhagyom. Bármit mond. Egyszerűen nem tudom mit csinálhatnék vele, valakinek van valami ötlete? Már azért kezd az agyamra menni, hogy mindig mindenkivel hírbe hoz. Köszi előre is a válaszokat!



2014. júl. 9. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, sajnos nem tudok vele mit kezdeni nem is lehet! Amit meg terjeszt akik ismernek úgy is tudják az igazságot! Aki meg elhiszi ennek a nőnek a pletykálkodását az meg magára vessen!
2014. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy nem tudok vele mit csinálni, de egyszerűen annyira nagyon zavar, hogy amikor bejön az ajtón körülbelül még az életkedvem is elmegy. :( Köszi a választ!
2014. júl. 9. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Elhiszem! Mint írtad a nő törzsvendég te pedig dolgozni jársz oda! azért van különbség!
2014. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!