Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen aszexuális lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen aszexuális lennék?

Figyelt kérdés

19 vagyok, de még mindig nem érdekelnek a fiúk testileg. Ugyan kívánom, meg érzem, hogy ott belül "motoszkál" valami, de ennek ellenére szexuálisan/testileg mégsem érdekelnek. (lányok sem)

Tudom, ellentmondás van a mondatban, de mégis valahogy így fogalmaznék.

Sajnos vannak lelki problémáim. Nem ilyen téren.

Lehet, hogy ezen problémák miatt nem érdekel még a dolog, vagy tényleg aszexuális lennék?


19/L


2014. júl. 9. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Idovel valoszinuleg elmulik. Ha magadhoz nyulsz, akkor sem izgulsz fel?
2014. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez sok dologtól függhet,ezért nem lehet így elkönyvelni,hogy igen az vagy.

táplálkozás,életmód elég jelentősen lehet ilyesmiért felelős.

2014. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De igen, viszont arra nem vágyom, hogy mással legyek.
2014. júl. 9. 23:46
 4/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem, szerintem nem vagy az csak a lelki problémáid miatt van ez
2014. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha látnál rolam kėpet azonnal kigyogyulnál: *
2014. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TheHologram ***** válasza:
Milyen téren vannak még lelki problémáid? Lehet,hogy az simán kihat erre is.
2014. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Épp testben épp lélek és gondolom fordítva is igaz. Szóval a lelki dolgok elég nagy hatással tudnak lenni az életedre, nem csak a szexualitásodra, szóval szerintem magadat kéne helyre rázni, és kimászni a szomorúságból és negatív dolgokból. Ez persze baszott nehéz, mert nagyon el kell határozni magad, úgyhogy sok szerencsét.
2014. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg addig felütöm a magyar helyesírási szótárt, mert "ép testben ép lélek" Csak egy p kell. :)
2014. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Anyámmal elég rossz a kapcsolatom, és ezáltal kialakult olyasféle anyakomplexus/anyahiány nálam, ezért még sok nőben keresem az anyámat. Túlságosan él bennem a kisgyerek, akinek hiányzik az anyukája.

Emiatt lehet ez?

2014. júl. 10. 00:05
 10/12 TheHologram ***** válasza:
Emiatt lehet igen. Próbáld meg elvonatkoztatni a két dolgot egymástól,mintha minden okés lenne, és ezáltal próbáld meg normálisan érezni magad.
2014. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!