Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámmászott a a tanárom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámmászott a a tanárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van h a kosáreddzőm , minden kosárórán engem "tanít" többiekkel szinte alig foglalkozik.. Minden versenyre engem választ először.. Meg nőnapra a csapatból csak nekem hozott virágot... Így kijelentette h én vagyok az eddigi legjobb tanítványa. :( meg mikor öltöztünk, pont én maradtam utoljára , és bejött az öltözőbe (szerencse h fel voltam öltözve) leült mellém és megsimogatta az arcom

, rámmosolygott és kiment.... Mit tegyek ?? Kezdek parázni tőle 15/L



#zavar #nyomulás #kivételezik
2014. júl. 11. 22:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
46%
Üsd meg.
2014. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Meg akar kúrni.
2014. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

beszélj apáddal

vagy

lépj ki onnan sos

2014. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%

neked nem tetszik?


szexelj vele egyet oszt lenyugszik :D

2014. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális vágyat detektálok!
2014. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Dehogy szexelek :D nem vagyok egy ócska kis ribi aki mindenkivel összefekszik... De tőle komolyan félek h mit akar.... Apámnak nem merem elmondani mert szarrá verné ha megtudná h az ő "kicsilányával" mit csinálti
2014. júl. 11. 22:26
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ki kell iratkoznod vagy jelentened,mert rád fog mászni.
2014. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a tesitanárom, mindig velem foglalkozik, engem kér meg, hogy mutassam ba a tornagyakorlatokat, bámul, simogatja a hátam és félreérthető megjegyzéseket tesz, én se mertem még senkinek szólni, de ha jövőre is ezt folytatja, akkor lehet szólok valakinek. :/

15l

2014. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja és év végén ötöst adott mikor 3,8-ra álltam, mondván, hogy nagyon jól ment ez meg az.

15L

2014. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Lehet h az lesz h ott kell hagynom a kosárcsapatot ... :'( fájó szívvel , de ez tényleg vészhelyzet :( és megértelek utolsó válaszoló, nem olyan könnyű erről beszélni ...
2014. júl. 11. 22:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!