Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Örülnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek olyan szórakozóhelynek ahova csak jó pasikat engednének be?

Figyelt kérdés

Azt a hülyeséget hagyjuk hogy "az ízlés relatív",a legtöbb nő ugyanazokat a pasikat mondja jónak. Kritérium lenne a 175 cm feletti magassag,minimum sportos test,divatos stílus,az arcot pedig egy 5 fős női csoport értékelné. Aki megfelel,bemehet a helyre.


Így nem kéne a ronda pasikkal egy levegőt szívni,bulizni és lerazni őket folyton.

Na mennyire jó ötlet?


2014. júl. 11. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert te valószínűleg nem lennél ott. :D
2014. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan veszed h férfi vagyok?
2014. júl. 11. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Támogatnám. Nem hiúságból mondom, de én nagy valószínűséggel ott lennék. De akkor a nőket is minimum mellméret, alak, arc és prüdéria alapján értékelné egy 5 fős férfi társaság.
2014. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öt fő kevés. A trendi stílust rühellem.
2014. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék oda. Ez közelít a nácizmushoz, ráadásul képzeljétek azok a pasik/nők, akik így is el vannak szállva a külsejüktől, mit gondolnának még több megkülönböztetéstől. Nekem valamilyen szinten ők is taszítanak mondjuk egy szórakozóhelyen.

Elég beteges ötletnek tartom, de végülis véleményezni kell. (Ja, és hiába hiszitek, hogy nem engednének be, nekem is "le kell ráznom" a nekem nem vonzó pasikat, de a ha-csúnya-vagy-inkább-ne-is-vegyülj-velünk-"szépekkel" undorító.)

Bocsi, de a véleményünket kérdezted, ez is egy.

20L

2014. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lerázok valakit, az nem biztos (sőt, általában nem emiatt), hogy amiatt van, mert rondának tartom...

Az az 5 fős társaság kikből állna? Pl a barátnőim ismerik az ízlésemet, de 5 idegen plázacica lány nem hiszem, hogy ugyanazt a típust kedvelné, mint én.

A szórakozóhelyeken sokkal jobban zavarnak a részeg 16 évesek, vagy a cigiszag, stb.

2014. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!