Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ezek a lányok szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ezek a lányok szerintetek tényleg szépek, csinosak?

Figyelt kérdés

[link]


Az idei szépségkirálynő jelöltek. Végignéztem a galériát és hát nem mondanám, hogy mind olyan gyönyörűek lennének vagy annyira jó lenne a testük. Én eddig abban a hitben éltem, hogy akik jelentkeznek egy ilyen versenyre, legalább "rágyúrnak" egy kicsit és pl. feszes fenékkel állnak ki bikiniben, de sokan eléggé messze vannak ettől. Igazság szerint egy random hétköznap szebb, csinosabb lányok jönnek velem szemben, mint ők, pedig egy részük feltételezem modell karrierről is álmodik. Másnak is ez a véleménye, vagy csak én vagyok női szemmel ilyen kritikus?


2014. júl. 11. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
itt az egyéniségeket nézik, nem pedig a csinii pofis csajokat ..
2014. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok a mosolyok... Ijesztő!
2014. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy szám, az utcán szebb csajokat is látni simán..
2014. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első az nagyon gáz. Az utolsó az szép
2014. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nagyon is.
2014. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sík átlagosak.
2014. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem néznek ki rosszul, de a barátnőmet nem cserélném el rájuk.
2014. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Amikor először végignéztem a mezőnyt én is kicsit elcsodálkoztam

Nem csúnyák, persze hogy nem, szépek, de hát komolyan az utcán szebbeket találok

Fogadok a fele brfizette magát vagy más miatt protekciós

2014. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!