Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy neten már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy neten már kultusz épült a nők szidására?

Figyelt kérdés
Mindegyik sikertelen pasas ugyanazokat a közhelyeket zengi, és elzárkóznak attól, hogy lennének kivételek. Ha egy nőnemű merészel negatív hozzászólást írni, akkor egyből ráhúzzák, hogy csak az igazság fáj neki, pedig nem is ismerik.
2014. júl. 11. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
a szar dolgokat szidni szokas
2014. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Ne általánosíts a sikertelen közül se mindegyik.

Amúgy nem egy nővel találkoztam aki kijelentette hogy ő 100%-ig tudja hogy minden pasi mocsok,pdig nem.Na és a férfiak szidására?

2014. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fordított esetben is ugyanolyan szánalmas, viszont egy kezemen meg tudnám számolni, hogy azt a verziót hányszor láttam. Nem akörül van kultusz.
2014. júl. 11. 23:09
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Megdöbbentett először. Már csak fejcsóválva nézem, és remélem, hogy nem fog egy ilyen férfivel összehozni a sors. "Férfi". Azt tanította apu, az a hím, aki a nőket okolja a saját töketlensége miatt, az nem férfi.
2014. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 C0r3 ***** válasza:
0%
Fujj fiúk. Szörnyű mindegyik, csak a farkára gondol.
2014. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Mert talán van valóságalapja is a dolgoknak,jó persze vannak kivételek,de ha az ember nem találkozik a kivételekkel az életben,ami előfordulhat ha belegondolsz,mivel senkire nincs kívülről ráírva hogy milyen éppen.És ezt mondjuk sok éven keresztül így tapasztalja,akkor joggal merül fel a kérdés benne,hogy valóban létezik-e a kivétel,és ha igen mégis merre?és miért nem találkozott legalább egy ilyennel?

És mikor egyre többen ezeket tapasztalják,akkor megfogalmazódik bennük ez a kérdés,és kiírják mondjuk ide,mert itt meg tudják kérdezni.

Nos ha valóban ilyen sok kérdést látsz,ellenkezőből pedig nem,akkor szerinted mégis miért van ennyiből több mondjuk a férfiak részéről?És miért van ennyivel több sikertelen pasi?miért van az,hogy egy lány ha átlagos akkor neki bármikor lehet barátja,míg ha egy srác átlagos,akkor vért verejtékezve küzdenie kell azért,hogy egyáltalán észrevegyék és lehessen esélye egy barátnőre?

2014. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Nehéz bevallani, hogy a pasik is lehetnek hibásak azért, mert sikertelenek és az egész női nem egy jó bűnbak. Nem kell megnevezni, hogy "hát az a szőke a buliban nem akart eljönni velem, a kis r*banc", mert akkor rögtön jöhetne a válasz, hogy "próbálkozz a barnánál". De ha az összesre vonatkozik a megállapítás, akkor már védve van a kis lelkük, hogy már úgysem tudnak többet tenni. Na, meg az se mindegy, hogy van-e kifogás arra, hogy miért nem akarja őket az összes fullos csaj, pedig ők milyen rendes fiúk.
2014. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
biztos veletlen,semmi valosagalapja,csak kitalaljak az emberek.szerintem szegeny emberek es munkanelkuliek sincsenek,mert en nem talalkoztam eggyel sem,gazgad vagyok es az osszes ismeroson.nem tudom miert szidjak sokan a kormanyt a sajat szerencsetlenseguk miatt.
2014. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Mert teljesen jogos. Egyébként a nők eghymilliószor durvábban tudják szidni a férfiakat, mint fordítva.
2014. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
És az miért van, hogy ezeknek a fiúknak csak a neten ilyen nagy a szájuk? Miért nem mondják a nők szemébe, hogy mit gondolnak?
2014. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!