Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, viszont a barátnőmnek is tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Buliban 'találkoztunk' először és nagyon nézett. Egyik nap lájkolta a srác a képem fb-n, és amikor ezt mondtam a barátnőmnek (úgy tudtam hogy neki közben már szóba jött más, és nem is magamtól kezdtem el mondani, hanem szóba jött a gyerek)kicsit fura lett. Nyilván a lájktól még nem fogunk összeházasodni, de ha mégis úgy alakulna hogy kezdeményez a srác nem szeretném elutasítani. Viszont a barátnőmmel sem szeretnék összeveszni.
2014. júl. 12. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Vágjátok ketté, ez az egyetlen megoldás.
2014. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hagyjátok békén mindketten

rá fog menni a barátságotok

2014. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BlueCat1992 ***** válasza:
23%
vegyél a barátnődnek egy hónap wow ot és elfelejti majd.
2014. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne veszekedjetek miatta. Add meg nekem a srác teéószámát.

20/meleg fiú! :D

2014. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*telószámát
2014. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2014. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az lenne a legjobb, ha mindketten hagynátok

ha megbízható a barátnőd, és jó barátok vagytok megtudjátok ezt beszélni szerintem

2014. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Uff, szar helyzet. Nálunk mindig ez volt az ikertesómmal, de sosem vesztünk össze egy srác miatt. Mindig megbeszéltük, és hagytuk a fenébe. Aztán 17-18 éves korunkra megszűntek ezek az esetek, mert megváltoztunk. A lényeg az, hogy ne válaszd a srácot a barátnőd helyett!
2014. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy ha én hagynám is, ő szerintem nem. Mert nem érezné hogy én miatta csinálom, hanem úgy gondolná 'na szabad a pálya'.
2014. júl. 13. 00:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne csak simán hagyd, hanem beszéljétek meg a dolgot. Ha ennek ellenére ráhajt, akkor legalább tudod, hogy már nem vagytok barátok.
2014. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!