Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vetkőzzem le a félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetkőzzem le a félénk, visszafogott kislány sztereotípiát?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hiszi, hogy egy cuki, visszahúzódó kislány vagyok, de ez nem igaz!!! NEM VAGYOK ILYEN! Az iskolában öt centiről nem hallják meg, mit mondok, itrhon pedig simán lekiabálok az emeletről, meghallják. Én egy vidám, csípős nyelvű, eleven lány vagyok, az iskolában mégis unalmasnak, halknak gondolnak. Lehet azért vagyok ott olyan, mert utálom az iskolai közeget?
2014. júl. 13. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem én vagyok a tanárod, azért vagy olyan halk a suliban! :D Szénné röhögtetnélek egész nap! :D Van egy kérdésem, írj érte!
2014. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ahogy te! de ez a társaságtól is függ mennyire tudsz és engedik hogy megnyílj,
2014. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Félénk vagy! Ez nem rossz dolog! Sőt szerintem nagyon is. h

aranyos!

2014. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamiér tott nincs elég önbizalmad. Most nem kell ezért suliban hülyét csinálj magadból. Légy önmagad, azaz úgy viselkedj mindig ahogy a lejobban érzed, hogy viselkedned kell ahhoz, hogy jól érezd magad!
2014. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Kövesd a példám... legyél rocker!
2014. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Egyet értek,utolsó :D a kérdezőnek meg annyit h próbáld megtalálni az okét h miért vagy csendes a suliban.Ha megvan a probléma forrása,könnyebb is rá megoldást találni
2014. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
okát,elírtam
2014. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is idegen társaságban és helyeken elég visszahúzódó vagyok. Amilyen otthon vagyok arra még a saját barátaim se ismernének rá pedig velük is elég felszabadult vagyok:D
2014. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is idegen társaságban és helyeken elég visszahúzódó vagyok. Amilyen otthon vagyok arra még a saját barátaim se ismernének rá pedig velük elég felszabadult vagyok:D
2014. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!