Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek emiatt rib|...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emiatt rib| vagyok? Annyira buntudatom van. (Elore is bocsi az ekezetek miatt)

Figyelt kérdés

Tegnap este voltunk bilizni, az elso nagy bulizasom volt amiota veget ert az elso komoly kapcsolatom.Baratnoimmel voltunk,majd odajott hozzank egy fiu, aki lathatoan ram nyomult.Elkezdtunk tancolni,mar amennyire egy buliban lehet ketten.Lassan kozeledett,de jol ereztuk magunkat.Fura volt nekem ennyi ido utan az ilyen szitu, nem is tudtam hogy kezeljem, es eszrevette,hogy kicsit szegyellem magam.Ezt szova is tette,hogy biztosan szegyellem magam,erre en valahogyan be akartam bizonyitani,hogy ez nem igaz,es hagytam magam mikor meg akart csokolni.Fel percig csokoloztunk aztan meg tancoltunk.

Kesobb ujra probalkozott,de akor mar nem engedtem,csak tancot.


Annyira fura erzesem van azota...hogy alig ismerem es smaroltam vele,pedig en sosem csinaltam ilyet.Nem is pasiztam mert 2 evig az akkori baratommal voltam.

Szerintetek emiatt mar konnyuveru vagyok vagy tul komolyan veszem,es ha szingli vagyok ezzel nincs gond?

17L


2014. júl. 13. 03:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
na, egy lány erkölccsel... fura :D de amúgy ebben még nincs semmi... elolvastam a kérdést, azt hittem az lesz a leírás, hogy egy este 6 sráccal lefeküdtél, vagy hasonló. de ezzel nincs semmi gond :)
2014. júl. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahhoz képest tényleg semmi amire gondoltam
2014. júl. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt hittem valami brutális orgia leírása lesz itt :D bárcsak "ekkora ribi" lenne az összes lány :D más lenne a világ, nem tele tele ennyi ingyen prostival :)

Ettől nem vagy ribi, ez csak egy csók volt egy szinglitől :) ha 2 fiúval smároltál volna na akkor talán az lennél :) és lesz folytatása a dolognak? vagy besértődött mert nem kapott meg?

21F

2014. júl. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes lány:D Nem vagy ribi, hiszen szégyenled a dolgot.
2014. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, kicsit már megnyugodtam :)

Nem hinném,hogy lesz folytatás, én nem szeretnék megint kapcsolatot egy ideig, meg ő sem keresett,szóval csak egy estéli szórakozás volt..

2014. júl. 13. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!