Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha manapság tényleg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha manapság tényleg ennyi ribi csaj van akik könnyen adják magukat, akkor miért van az hogy olyan sok a foreveralone srác akik még sose csókolóztak stb?

Figyelt kérdés
nem értem.. ellentmondásnak tűnik de valamiért mégis így van
2014. júl. 13. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A ribiknél is van egy határ.
2014. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mert a lányok a jópasikra buknak (külsőtől függetlenül). így az átlagos és az alatti pasik senkinek sem kellenek.


a jópasikat meg kézről kézre "adják" egymásnak a lányok.

2014. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni? Nincs itt ellentmondás. Azt a sok ribit egy bizonyos "kiválasztott" réteg dugja a pasik közül.

Egy ribi nem forever alone-okkal fog leállni, hanem a jó pasik közt repked, mint méhecske, virágról virágra (faxról faxra)

2014. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
így lehet az, hogy egyik pasinak jut 10 ribi is, a másiknak meg egy se (mert a ribiknek sem kell)
2014. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

persze a lányok és a ribik hibája hogy nem csókolóztak még azok a fiúk...ha ekkora lúzerek akkor meg is érdemlik...nem azt mondom, hogy én milyen álom pasi vagyok meg mekkora alfa hím, de ha szeretnék meghódítani egy lányt és tényleg odateszem magam akkor meg hódítom...átlagos vagyok és mégis meg tudtam hódítani az iskola egyik legjobb lányát középsuliban...pár hónapig kitartóan udvaroltam...sok olyan lány magányos akik nem érdemelnék meg a magányt, mindig boldognak kellene lenniük, mert nem egy olcsó tömegtermék ribizlik, de mégis kínozza őket a magány érzése mert az ilyen szerencsétlenek sem tudták megbecsülni őket! 2 lányt is ismerek aki 2 ilyen "forever alone" sráccal jártak, nagyon kedves lány mind2, gondoskodók ragaszkodók és mégis elhanyagolták őket és végül szakítottak velük ezek a szerencsétlenek...mert kaptak egy kis önbizalmat azt hitték övék a világ és "tovább léptek"...és ha annyira szerencsétlenek, hogy még egy ribit se tudnak megszerezni (mert azokat tényleg nem kell elcsábítani!!!) akkor jobb is hogy ha nem viszi tovább az életképtelen génállományát!

21F

2014. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem szállok be a vitába, de azon mindig beszarok, amikor valaki szerint az életképesség = Van e csajod.


Tehát lehetsz te nyomorék, fogyatékos, de ha van az úgy jó. :D

Egy Newton meg életképtelen mert nem volt nője, azt meg leszarjuk, hogy mennyivel értelmesebb egy átlagembertől, mert nem volt nője? :D


A romáknak (nem ezt a szót akartam írni, csak nem engedi az oldal szűrője) is van nője, és mégse olyan túl jó, hogy továbbmennek a génjeik.

2014. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azért életképtelen, mert nincs nője, de gratulálok a te agyi szintedhez is, hogy ezt szűrted le.

Azért életképtelenek és nyomorultak, mert képesek itt verni a nyálukat, hogy minden nő ribi (a saját anyjukat is beleszámítva ezek szerint), de a másik oldalon meg sajnáltatják magukat, meg hogy nekik ez JÁR. Mert ugye alanyi jogon kéne nekik a punetti, de küzdeni, tenni érte, az már büdös. Hát, így jártak.

2014. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha egy ilyen "alapdolgot" nem tudnak elérni az életben és itt sajnáltatják magukat szerinted van értelme az életüknek? én is egyedül vagyok, 7 éve egy csalódás miatt mégsem sírok, hogy "jajj nincs senkim, sajnáljatok kicsit, miért nincs senkim...", nekik ennyiből áll a "pár keresés", hogy sajnáltatják itt magukat...talán eszükbe se jut, tényleg felkelni a gép elől és kimenni a valóvilágba keresni valakit aki mindennél jobban szereti őket és aki miatt van értelme fel kelni minden reggel! neten is találhatnak párt ha nincs elég önbizalmuk...de nem ők csak sajnáltatják magukat...én elhatároztam, hogy megtalálom a párom, már több lánnyal megismerkedtem, volt akivel személyesen is találkoztam, de még a párom nem találtam meg, de tudom, hogy meg fogom, mert keresem és akarom, hogy megtaláljam és nem sírok, hogy "jajj nincs senkim" és nem várom, hogy a sült galamb a számba repüljön! ha nem tesznek érte akkor meg is érdemlik, hogy egyedül legyenek! ha nem képesek tenni azért, hogy megtalálják azt aki mellett leélnék az életük és csak sajnáltatják magukat akkor 50 évesen is egyedül lesznek! ez a való élet, itt elég ritka az olyan mint a filmekben, hogy a sötét szobában ülő fiú kimegy egyszer a boltba meglátja egy lány és mindent megtesz, hogy megtalálja és happy end-el végződik a történet! ha nem teszel azért, hogy szeressenek csak sajnáltatod magad akkor egyedül is maradsz!
2014. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A srácok nem veszik komolyan az olyan lányokat akik magamutogatók, vagy ribik.
2014. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!