Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 165 cm/70 kilós lány tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 cm/70 kilós lány tetszene nektek, vagy elvileg kizáró súly?

Figyelt kérdés
főleg a pocakom nagy...
2014. júl. 13. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
képet!
2014. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
kuldj kepet!
2014. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm ugyanekkora, s már 1,5 éve boldog kapcsolatban él a barátjával.
2014. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Képet legfeljebb olyannak küldök, aki magánban ír...
2014. júl. 13. 11:01
 5/10 Ramcsiii ***** válasza:

Kicsit kondizz,próbálj nem sokat nassolni,egyél sok gyümölcsöt,zöldséget..Igyál sok vizet.

De ha szép az arcod,van rajtad valami különleges akkor nem lesz nehéz kapcsolatot épitened :)

2014. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, meg kéne nézni tényleg... De az, hogy most itt kinek tetszel, az teljesen más, mint hogy úgy átlagban az utcán akárkinek.
2014. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 73 kiló vagyok ugyanilyen magassághoz, mégis tetszem a páromnak. Legalábbis elég sokáig küzdött értem, mire összejöttünk :D Pedig nem arról van szó, hogy a dagadtakra bukik, egyszerűen azt mondta, hogy szép vagyok és ennyi még belefér, de azért nem fog szomorkodni, ha leadom a túlsúlyt :D

Persze nyilván olyan is van, akinél ez már kizáró ok, gondolom egy fitnessguru például nem tolerálná. De azért ne ásd el magad emiatt :)

2014. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megsúgom hogy le van sz*rva a súlyod.

Vagy tetszel vagy nem de nem foglak méregetni és mas se.

2014. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 169 cm-el vagyok ugyanennyi, és tetszem a pasiknak, igaz a hasam majdnem lapos. De szerintem egyáltalán nem sok ez neked se. Ha zavar a hasad, akkor kezdj el tornázni rá, és figyelj oda mit eszel :)
2014. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tanuld meg: Álszent világban élünk, és aki kimondja az lelketlen.


Az autót sem azért veszed meg, jó a fogyasztása, mert 2 csavarhúzóval összerakot úton útfélen, stb.. Ezek mellékesek. Hanem azért mert a külső szép és tetszik.

Csak a külsőség számít első alkalommal. Ha az nincs meg, felesleges erőlködni.

Akkor éri meg, ha a másik olyan személyiség. Egyébként mindenképpen hamar vége.

Nekem volt bombázó csajom, de én nem vagyok egy adonisz. 5 év után akkor is elment egy jobb külsejű emberrel. (Más hogy 10 év múlva már sírt, hogy megbánta, de ez már az ő baja, hogy verik)


Szóval vagy nőlj 20cm-t vagy fogy 15kg-t.

Különben bajod lesz rendre a pasikkal.

2014. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!