Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Szerelmi haromszog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Szerelmi haromszog kicsit durvabban. Most mit csinaljak? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval tetszik egy fiu es kiderult hogy bejovok az uncsijanak... aki (sajnos) eleg helyes..most mit csinaljak?

14/L



2014. júl. 15. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit, mert azt szeretem.
2014. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el, melyik tetszik jobban, melyikkel járnál szívesebben.
2014. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"... tetszik...... bejovok " Hol van itt szerelmi háromszög? Egyáltalán szerelem?
2014. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kókuszgolyót, mert azt szeretem :D


és a fiúval mi van aki tetszik? ő hogy áll hozzád?

2014. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat az a fiu aki tetiszik igazabol nagyon bunko de ugy erzem h o is erez valanit irantam...csak nem tudom eldonteni h szerelmet vagy utalatot..mert egyszer ugy erzem h o is nagyon szerelmes egyszer azt h utal...(vele evfolyamtarsak voltunk. Most ballagtunk altalanosbol de jovore is egy suliba fogunk jarni) a masik fiu (az uncsija) meg nagyon kedves, aranyos fiu (gyonyoru kek szeme van *.*) o par evvel idosebb mint es es talan 1-2cm-re alacsonyabb nalam... de ajj...nem tudom mit csinaljak..
2014. júl. 15. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:

#4:

én a helyedben a kedveset választanám...az óvodában van ez a "meghúzom a lány haját ha tetszik"...szóval nem elég érett a fiú...az unokatestvére annak mutatkozik...de ebben neked kell döntened, te jobban ismered őket :)

2014. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hat nemhoszem h fogok tudni "valasztani" de azert koszi a valaszokat! :)

Legalabb ne lennenek unokatesok es ennyire joba...

2014. júl. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!