Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöjjek vele össze? Nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek vele össze? Nem túl megalázó ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem nagyon bejön már régóta, és ezt el is mondtam neki. Viszont akkor még volt rajtam 35 kg súlyfelesleg, és ő azt mondta akkor, hogyha nem lennék kövér, akkor összejönne velem, mert jófej vagyok meg minden...

Akkor ő még nem tudta, hogy már egy ideje diétázom és sportolok, most újra találkoztunk közel fél év után.

Elég erősen hajt, hogy összejöjjünk, én is szeretem még, viszont mi lesz, ha mondjuk újra meghízom?! Akkor elhagy? Érdemes adnom neki egy esélyt?


2014. júl. 15. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
semmiképp se jönnék össze vele.
2014. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ne gyere össze vele. És mi lesz, ha esetleg felszedsz pár kilót? Otthagy és azt mondja, fogyj le majd visszajövök, mert egyébként aranyos vagy :D Ez egy gyökér.
2014. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne. Legyen önbecsülésed.
2014. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Tipikus felszínes srác, mondjuk a mai srácok 99%-a ilyen, igen, ha meghízol, akkor simán elhagyna. Plusz tényleg elég megalázó. Ha akkor nem tudott szeretni, akkor most sem fog, mert nem téged szeret, csak azt, ahogy most kinézel.
2014. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Egyet értek az előttem szólókkal, nincs értelme túl felszínes a srác.
2014. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
én a helyedben azt mondanám neki, h összejönnék vele, ha nagyobb farka lenne... te le tudsz fogyni, de ő farkat nem tud növeszteni. és sarkonfordulnék. :D
2014. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem két kérdésre lenne érdemes válaszolnod magadnak őszintén:


1) Azt, hogy te mennyire találsz szexuálisan vonzónak egy férfit, befolyásolja-e, hogy van-e rajta 35 kiló súlyfelesleg.


2) Kin múlik, hogy újra meghízol-e bármikor az életben?

2014. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Te talán összejönnél most egy olyan sráccal aki 70 helyett 105 kiló?
2014. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Aki szerint felszínességre utal, hogy valakinek a szexuális vonzódás szempontjából nem mindegy, hogy egy nő a példa kedvéért 60 kilós, vagy 95, az szerintem válaszoljon magának őszintén arra a kérdésre, hogy neki magának mindegy-e. :-)))


Ítélkezés előtt illik legalább tükörbe nézni! :-)

2014. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Ne!Hagyd szegényt.
2014. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!