Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elriasztanám ha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elriasztanám ha ilyet kérdeznék tőle hogy barátként szeret találkozni velem?

Figyelt kérdés

Mert nem igazán merem mert nem vagyunk együtt ugye bár két hete találkozgatunk ismerkedünk jobban,de én már nagyon kötödök hozzá és én hülye elvárnám hogy jajj jöjjünk össze, én 18 vagyok ő pedig 23 azért ő nála másabb..

Mert mostha megkérdezem mik a tervei,bartáként szeret velem csak találkozni akkor félek elriasztom magamtol.

Mert van amikor kettesben talizunk,de van hogy többször a haverjaival és ott is együtt vagyunk csak különhuzodunk.

Lány vagyok. Meg ugy veszem észre szivesen jön a talikra ha én hivom :)


2014. júl. 16. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ha kettesben vagytok akkor mondd el neki te mit szeretnél! De úgy gondolom, hogy a srác is többet akar puszta barátságnál!
2014. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én meg nem XD
2014. júl. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!