Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú elhív egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhív egy lányt filmezni, milyen filmet szoktak nézni?

Figyelt kérdés

Áthívott filmezni a legjobb barátom. Mondtam neki hogy töltsön le valamit ő mert én nem nagyon ismerem a mostani filmeket. Ilyenkor milyen típusú filmeket szoktak nézni, mire készüljek? Azt gondolom, hogy filmnézésen kívül mást is szeretne..

Volt már valaki ilyen helyzetben? :D 18/L


2014. júl. 16. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van esze olyasmit visz amin össze lehet bújni :)))

Romantikus pl, vagy "félős" ;)

2014. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebből minden lesz, csak filmezés nem... :)
2014. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ő azt állítja, hogy fogunk filmet nézni, nem tudom végül hogy sikerül, mellesleg ő a legjobb barátom, így érdekes a szitu.:D
2014. júl. 16. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:

De ahogy látom, neked sem lenne ellenedre, ha más is lenne, nem?:D


Amúgy filmre nincs recept, bármi lehet.


Ja, és azért készülj fel, mert ha legjobb barátok vagytok, simán lehet, hogy tényleg csak filmezni akar.


De majd mesélj, légyszi, hogy mi volt!:)

2014. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr. Truth ***** válasza:
én egy jó tépős filmet választanék :D szétröhögnénk magunkat és mellette tekernénk egy spanglit :)
2014. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
friendzoneba raktad ezért most gerincre vág bosszúból.
2014. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már egyszer majdnem megtörtént a dolog. ezért gondolom hogy ő szívesen folytatná.. :D

Barátok vagyunk, de ha olyan a hely ahol nincsenek sokan, akkor lesmárol, meg ölelget, de azt tudom hogy nem szerelmes belém.

2014. júl. 16. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezeket nem írtad volna, hogy csók, ölelgetés, simán lehetne, hogy tényleg csak filmezni akar... velem is megesett. De szerintem ha már ilyenek történtek köztetek, most miért ne történne meg? Szerintem vígjáték amúgy, nem gondolnám, hogy a pasik szeretik a csöpögős romantikus filmeket (tapasztaltam.) Remélem tudtam segíteni, ne legyél naiv, a fejleményeket pedig várom!
2014. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!