Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint barátság, kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság, kevesebb mint szerelem. Általában hogy végződnek ezek a kapcsolatok? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
épp az exemmel vagyok így... nem is értem, h jutottunk idáig... nekem fáj, de akkor is szar lenne, ha sosem lettünk volna együtt, és úgy alakult volna ki ez a helyzet... h végződik? szerintem v összejönnek a felek, v az egyikük kiborul egy idő után
2014. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában sok sírással, csalódással és utálattal. Nekem sok ismerősömnek volt ilyen kapcsolata és mindegyiknek ez lett a vége. Illetve nekem is volt, én egy hétig sírtam miatta de aztán megbeszéltük hogy csak barátok vagyunk és már lenyugodtam.
2014. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindketten vonzódunk a másikhoz.De én kicsit többet érzek mint ő ..
2014. júl. 16. 12:40
 4/4 anonim válasza:
Nekem van.. 6éve szeretem a legjobb barátomat és kb. 1 hónapja mondtam el neki... persze én levélbe foglalvaxd Lényeg, hogy sose hitten volna, hogy szerethetem de ez történt. mindig megfogta mások előtt a kezem, megvédett másoktól, úgy viselkedett velem mint még mással nem,, nagyon érdeklődött, hogy tetszik-e nekem valaki de én mindig azt mondtam, hogy senki.. Elmondtam szóval és táborba találkoztunk rá egy héttel akkor már tudta és még nem beszéltünk. Minden olyan volt az első nap mint régen hülyültünk, jól éreztük magunkat és boldognak tűnt. De utána azt mondta, hogy csak barát szeretne lenni és, hogy tudja milyen nekem. De ennél többet nem beszéltük meg mert nem volt rá esélyünk és hát még folyóba van a menet mert multkor találkoztam vele és még mindig úgy viselkedett mint régen a szemébe mindig megcsillan valami mikor meglát... és én minden nap picit meghalok és sírok.. de érzem, hogy valamit titkol bár nagyon úgy érzem, hogy nem lesz semmi.. De ha ti szeretitek egymást akkor szerintem hagynod kéne a fiúra, hogy kérdezze meg, hogy szeretne-e lenni a barátod vagy valami.:) De ha te szeretnéd megtenni az első lépést akkor utalhatsz is rá, hogy te nagyon is szereted és többet szeretnél.:) Meg kell próbálni.:)
2014. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!