Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék FÉRFI vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék FÉRFI vagy legalább férfiasabb?

Figyelt kérdés

Olyan férfi akire a nők FÉRFIként tekintenek.

A koromhoz képes elég gyerek vagyok. Nem sikerült felnőni.

Ráadásul hiányzik belőlem egy rakás férfias tulajdonság.

Nincs bennem kezdeményezőképesség,aktivitás,határozottság,egy cseppet sem vagyok irányító jellemű.Úgy gondolom a nők azért szeretik ha egy férfi tud irányítani.

Nem is tudom, a belső tulajdonságok hiányoznak belőlem.

Hogy lehet ezen javítani,megtanulni? Csak az életből vagy adottság,jellem kérdése vagy tanulható is?

Valami könyv,előadás?

A férfi etikettről,viselkedésről,illemtanról van valamilyen könyv ?



2014. júl. 16. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
heh?
2014. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menjél kubai salsát tanulni, csaj nélkül mehetsz, általában több a csaj, órákon folyamatosan párcserék vannak. Első órákon általában a latinos macsós viselkedésre is kicsit ráhangolnak. Pár óra után már természetesnek érzed már a csajok közelségét, 1-2 hónap után már táncos bulikban is könnyeden fogsz csajokat táncra felkérni.
2014. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó maszek pszichológushoz, ne sajnáld rá a pénzt, és ott ezt nagyon jól meg tudjátok beszélni és segiteni fog.. szerintem sokminden veleszületett jellem is, de lehet rajta sokat állitani, hangolni, csiszolni. Csak normális szakember segitségével probáld meg ezt a problémádat megbeszélni. Hidd el csodát fog tenni.
2014. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vay maszek kőműveshez :-)
2014. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es az nem biztos hogy személyiséget fog épiteni, lehet inkább rombol... inkább menjen elsőbb tuttira egy pszich. utána mehet kézmüveshez is..
2014. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem ... NEM NEEEEEMMM SZERETEM HA IRÁNYÍTANAK !!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A tánc lég lenne hozzá?

Én is attól tartok, hogy ez veleszületett. Az emberből nem lehet kihozni azt ami nincs benne.


Nekem nem kell hinnem a dilidokiban. Tudom, hogy nem működik és nem ér semmit. Tapasztalat. Ez a szomorú igazság. Különben sincs rá pénzem.


Az irányítást úgy értettem, hogy vannak nők és főleg helyzetek amikor a nők szeretik ha a férfi kellően határozott,tudja mi a teendő és tud irányítani,döntést hozni és nem egy mimóza döntésképtelen jajj mit csináljak típus. Nem a nők elnyomására gondoltam !

2014. júl. 17. 16:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Én táncoltam salsát, rengeteg pasi volt ott és a sokadik óra után ugyanolyan szerencsétlen maradt az, aki előtte is az volt. Aki meg normális, férfias volt, az az 1. órától kezdve olyan volt. Különben meg azt az igazi kubai stílust nem fogja tudni felvenni igazán egyetlen magyar pasi sem. Nem ez a megoldás. Rengeteg önfejlesztő könyv van, járhatsz Csernus előadásokra pl, jó ötlet lenne tényleg egy pszichológus is, akivel feloldhatod a görcseidet is, stb. Jó úton vagy, ez az első lépés, a legtöbben be sem ismerik, hogy változniuk kéne. 25/N
2014. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gyanítom már kicsit késő... túl a xxx-en . :-(
2014. júl. 19. 15:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem késő, még fiatal vagy.. hidd el egy jó pszichologus csodát tehet. vagy fogadd el magadat amilyen vagy és keress olyan társat aki rendes, de azért szeret irányitani, szereti ha az van amit ő akar, neked pedig nem lesz gondod alkalmazkodni. Pl. én lány vagyok, de én meg mindig azt szeretem amit én akarok, ha valamelyik fiú nem enged, azt otthagyom. Senki nem tökéletes, csak azt kell megtalálni akivel jól kijövünk, az kicsit nehezebb.
2014. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!