Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetünk ésszerűen bármit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetünk ésszerűen bármit is a párommal a helyzetünk megvédéséért?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egyeseknek ismerős már a történet. A barátnőmhöz költöztem, aki harmadrészt tulajdonos egy elég nagy házban egy elég szép helyen.


Békés klassz itt az élet, berendeztünk magunknak egy kis otthont, csak folyamatos konfliktusforrás a barátnőm nővére, újabban a párjával kettesben még határozottabbak. A barátnőm még bizakodó, de én úgy érzem, hogy ebből még komoly problémák lehetnek, mert a barátnőm párja egyszerűen nem normális és nem tudja mi a határ.


Meg lehet őket valamivel zsarolni szerintetek, főleg az én helyzetemből, amivel végre leállnak? Most pl úgy hallottam, hogy a barátnőm nővére megrúgta a barátnőm kutyáját, ez nem biztos, mert csak feltételezés, de azt tudom, hogy ha a barátnőm a húgának a macskájával tenne ilyet, abból elég durva balhé lenne.


A barátnőm egyébként már megmondta nekem, hogy fél a nővérétől (tudni kell róla, hogy punk, és szokása acélbetétes bakanccsal rúgdalni a dolgokat)

Én fiú vagyok, és vendég, szóval úgy érzem nem tudok beleszólni a helyzetbe.


Az elköltözést anyagi okokból most szeretném elvetni....

Más megoldás van, hogy az ilyen mocskot kordában tartsuk?

Az apjuk sajnos már nincs velük...


2014. júl. 17. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
legyünk vele jóban? egoista, önző ember, biztos vagyok benne, hogy visszaélne vele.
2014. júl. 17. 21:12
 2/2 anonim ***** válasza:

van önkritikád :D


"mert a barátnőm párja egyszerűen nem normális és nem tudja mi a határ"

szerinte a nővérének a párja :)

2014. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!