Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az asszexualitás jellemzője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az asszexualitás jellemzője?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert engem sem vonz se nő se férfi szexuális szempontból és nem is igénylem még az önkielégítést sem. Nő vagyok és 26.

Fiatalabb koromban még vonzódtam személyekhez ( férfiakhoz ) érdekeltek is de miért van az hogy bizonyos kor után kisebb a hév illetve kevésbé vonz már alapból szexualitás szempontjából is. Van itt még olyan férfi nő aki ugyanezt érzi megosztanátok a véleményeteket tapasztalataitokat? Kérem csak normális válaszokat.



2014. júl. 17. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad saját kérdésedet.
2014. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy vagyok, hogy nem vonz az, hogy új embereket megismerjek. Nem motivál semmi.
2014. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem is zavar, taszít a testiség, de a szerelmet nem zártam ki, mert ez nem a szexualitásról szól, hanem egy méllyen gyökeredző, szoros kapcsolat két lélek között. Én így gondolom. Az érzelem jelenlétének semmi köze a nemi élet éléséhez.
2014. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!