Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lenne az idealisabb veltlenul osszefutni?

Figyelt kérdés

Volt az egyetemen egy fiatal tanarom, aki nagyon bejott es ugy ereztem, hogy o is vonzodik hozzam, ezt ket csoporttarsam is emlitette, pedig ok nem tudjak, hogy nekem is tetszik ez a tanar. Szeminariumot tartott, amin 11-en voltunk, tehat viszonylag szemelyes kapcsolatunk volt vele. A kovetkezo felevben mar nem fog tanitani, igy ilyen formaban mar tuti, hogy nem talalkozunk. Arra gondoltam, hogy jo lenne vele ,,veletlenul" osszefutni, hogy lehetoseg nyiljon arra, hogy kicsit lazabb keretek kozott valtsunk par szot es oszinten megmondom, hogy abban bizom, hogy ha igy osszetalalkoznank valahol, akkor esetleg kezdemenyezne, mert lehet, hogy eddig az tartotta vissza ettol, hogy tanitott es mindig csak oran talalkoztunk. Termeszetesen ha nem lepne, akkor felfognam, hogy folosleges erolkodni, mert nem akar semmit.

Ez a tanar nem csak az egyetemen tanit, hanem van egy masik munkahelye is, igy most azon dilemmazom, hogy hol lenne jobb osszefutni vele. A legidealisabb nyilvan valami szorakozohely lenne, de fogalmam sincs, hogy mikor es hova jar bulizni, igy marad a ket munkahely.

Abbol a szempontbol jobb lenne az egyetem elott mondjuk, hogy ott nem lenne ,,gyanus", hogy mit keresek ott, mivel oda jarok, viszont a masik munkahelyenel meg azert lenne elonyosebb, mert ott nincs ott a tobbi diak es tanar, akik mind ismerik, neki ez biztos kevesbe kellemetlen talan es batrabb lenne.

De nem tudom, hogy mennyire atlatszo, ha pl. egyik nap jon ki az irodahazbol es en pont veletlenul vele szemben jovok az utcan es ha esetleg koszon es megkerdezi mit csinalok erre, azt mondom, hogy vasarolok/talalkoztam valakivel/akarmi...

Szerintetek melyik opcio lenne jobb?


22/L


2014. júl. 17. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelöld be Facen :D de a munka helyes se rossz, főleg ha forgalmas helyen van, akkor nem átlátszó :D
2014. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!