Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem megy jól a pasizás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem megy jól a pasizás, mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál? 18/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 15-nek néznek mindig, vagy fiatalabbnak.Ezért ha egy srác szóbaáll velem, azonnal lepattint azzal az indokkal, hogy "neki nem kell ilyen csaj, aki kb 15nek néz ki." -.- Elegem van.Nem is akar senki megismerni, csak dumálnak velem, és ennyi.:S

Pedig normális lány vagyok...


2014. júl. 20. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

valami egyéb dognak is kell lennie

lehet,hogy a a stílusod is problémás

2014. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából, aki ilyen indokkal nem akar ismerkedni, azért nem is kár... :) Az ilyenekkel ne foglalkozz, és légy türelmes, biztos lesz olyan akit érdekel a személyiséged.
2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megismernélek
2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Na miny özönlik a sok kis pedo
2014. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen dumát még nem is hallottam...

Nem az lenne a lényeg hogy nézz ki valahogy, legyél belül is jó és hűséges?

Hát, aki ilyen indokkal küld el, annak valami más baja volt. Mondjuk nem tetszettél neki, vagy ilyesmi.

2014. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, 15-nek nézek ki, de csak egyszer koptattak le hasonló szöveggel. Valami más lehet a háttérben...
2014. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem tetszettél nekik,vagy más bajuk is volt veled,amit nem mondtak.Próbáld végigondolni,nem a stílusoddal lehet-e valami probléma.
2014. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy fogsz te ennek örülni 10 év múlva!


Nézd most még nem jött el az "időd". Van igy.

2014. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van,csak én srác vagyok.23 éves vagyok,de 17-nél többnek nem szoktak nézni,nagyon idegesítő.Szóba sem állnak velem a lányok,kisfiús arcom van,vékony magas srác vagyok,és mintha levegő lennék,beszélgetni sem akarnak velem...

23/F

2014. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!