Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire mondják, h fiús lány? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire mondják, h fiús lány? Ti kire mondjátok? Mennyire jön be?

Figyelt kérdés

Imádom a motorokat, tervezek is egyet venni a jövőben (Harleyra gyűjtök és kicsit drágaaa, de meglesz!!) , halálfejes pulcsikat hordok legszívesebben, na meg feketét, ékszereket nem hordok, se miniszoknyát/kivágott felsőt (azt meghagyom a cicáknak). Rockot hallgatok és basszusozom. A lábamon nemsokára pedig egy hatalmas koponyatetkó díszeleg majd :). Az arcom állítólag "elmegy" natúran, szoktam sminkelni, alakomon rendszeresen dolgozom (futok, hegyi bicajozom, súlyzós edzést végzek és focizok, de még nincs kockahasam). Nem beszélek csúnyán, de ha olyan a kedvem, akkor semmi se szent. Rám mondanátok, h fiús vagyok?

21/L



2014. júl. 20. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Emberasszony vagy:-)
2014. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Birom az ilyen csajokat:) Melyik a kedvenc bandád? :D
2014. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem rád inkább azt mondanám hogy retardált világszemléleted van, és ha nem írtál volna kort 14 re saccoltam volna.
2014. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kössz :D és kimaradt, h azért tudok főzni :D
2014. júl. 20. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Hát olyasmi vagy.

Nekem nem lennél az esetem.

De sok olyan életvitelű férfi van mint te biztos találsz olyatr.

2014. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Te nem vagy fiús. Hiába akarsz olyan lenni.
2014. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés, akkor nem vagyok, csak jó hír nekem :)
2014. júl. 20. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön :D Én is ilyesmi stílust képviselek.
2014. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja és gitározok, motorozok én is, meg kb ilyen a stílusom:

[link]

2014. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!