Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok ugyan azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ugyan azzal a fiúval? És utánna miért érzem úgy, hogy szerelmes vagyok beléje?

Figyelt kérdés
Van egy fiú..tőlem olyan 4-5 évvel lehet idősebb.Személyesen nem ismerem..sajnos csak Facebook-on vagyunk ismerősök.Jó párszor álmodtam vele..egy kicsit régebben-fél éve kb-és most a napokba kétszer is...a régi álomra már nem nagyon emlékszem,de a mostaniból annyira hogy megcsókolt és én elájultam.A másik álom meg kb annyi,hogy együtt vagyunk és mindig mellettem van.Ez még nem is furcsa,de mikor felkelek úgy érzem mintha szerelmes lennék beléje..és mindig csak ő jár a fejembe.

2014. júl. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed. :) Mert szerelmes vagy belé, ő jár mindig a fejedben stb.
2014. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tudatalatti vágyak gyakran az álmokban jönnek elő. Vagy olyan dolgok, amik napközben foglalkoztatnak, akár tudat alatt is.
2014. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"megcsókolt és én elájultam" ----> ez 1 év szűk esztendőt jelent, és azt, hogy nem ő az igazi ha ő lenne akkor felébrednél az álomból nem pedig elaludnál.


" együtt vagyunk és mindig mellettem van"---> azt jelenti, hogy az 1 év szűk esztendőt 1 év bő esztendő fogja követni.

2014. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és sáskajárás is lesz! :)
2014. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogy lehetnék beléje szerelmes,ha még egyszer sem beszéltünk?Élőbe csak 1-2 alkalommal láttam.Képtelen vagyok kiverni a fejemből..és valami arra késztet hogy mindig megnézzem a képeit és így megnyugszok
2014. júl. 20. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
írj rá, ismerd meg, ez egy jel :)
2014. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok egy fiúba ébredéstől elalvásig, de legalább éjszaka nem álmodok vele, már ez is őrjítő
2014. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem meg az a gond hogy még vele is álmodok..bár már csillapult az a ''nagy szerelem''..de még mindig elég sokszor eszembe jut
2014. júl. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!