Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem soha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem akarok kapcsolatot, nem bízok egy pasiban sem. Van valaki hasonló cipőben? MI a véleményetek erről? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
27 vagyok és ciki, nem ciki,még nem volt igazi kapcsolatom.Én sose kellettem annak, aki nekem kellett volna, mindig csak reménytelenül voltam szerelmes. A fiúk soha nem közeledtek hozzám úgy, pedig tőlem milliószor rondább lányok találják meg a szerelmet.Én ezt baromi szemét dolognak tartom.Azt érzem ha már eddig nem kellettem ezután se kelljek.Most már úgyis mindenki azt érzi, hogy selejtes vagyok.Úgy tűnik nekem ez a sorsom..
2014. júl. 23. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne sírj hanem csípd ki magad, és barátnőkkel indulj el vadászatra
2014. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Támogatom az elsőt.
2014. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ja, hisztit be kell fejezni és elindulni tovább keresgélni
2014. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Rossz helyen keresgéltél, itt annyi rendes jó srác van próbáld meg, sok sikert
2014. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Azért nem volt eddig kapcsolatod, mert semmit sem tettél érte, csak vártad a sültgalambot. Ez persze sikeres taktika lehet, ha baromi jól nézel ki, de esetedben úgy tűnik nem ez a helyzet. Egy kapcsolatért meg kell dolgozni, de a magadfajta királylányok elvárják, hogy nyaljuk fényesre a feneküket. Hát sajnálom, ez már nem az a világ, azt a feminizmussal már elcsesztétek. Ez nem szemét dolog, hanem igazságos.
2014. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én megtudom érteni hogy nem bízol a fiúkban. Azt a skalpvadászatot amit leművelnek mostanában én sem tudok azonosulni. Nekem azt tanították hogy nem attól lesz férfi valaki hogy 100nőt megtud .uni. Azért nem kell teljesen bezárkóznod, meg kell tanulnod kiszűrni az ilyeneket és akkor találsz olyat akivel normális kapcsolatban tudsz élni. :)

25\F

2014. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akárhogy is alakult, nem szabad így elutasítani az összes srácot. Igenis vannak olyan pasik, akikben érdemes megbízni.
2014. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne add fel! talán segíthetek...

23F

2014. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek a választ, de nem bízom továbbra sem a pasikban, egyszerűen semmit nem tettek ami miatt bízni tudnék bennük. Írtátok hogy menjek elbulizni,meg vadászni. Megsúgom nem jobb a többség hullarészeg, és ott is olyan csajok a kelendőek,akiket rögtön le lehet fektetni.De azért köszi!Elég nehéz eset vagyok!:-DD
2014. júl. 24. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,2 kapcsolatom volt eddig. Mindkettő hosszabb távú.( 2 év,másfél év), buliban ismertem meg őket és csak beszélgettünk,szal semmit nem siettem el.

Sose tudni,hol talál rád egy normális pasi és a szerelem.

2014. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!