Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tetszhetnék a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszhetnék a nőknek, ha én is nő vagyok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, formás alakom van (kerek fenék, viszonylag nagy mellek, vékony csípő), sokat sminkelek, a hajam barna és a mellbimbómig ér, ismerőseim szerint nagyon nőcisen öltözöm (mindig szoknya van rajtam és elegánsabb darabokat veszek fel) ... A férfiaknak tetszem , de én a nőknek akarok tetszeni. Mi az , amivel meg tudnám őket "fogni"? Sajnos nincsenek barátnőim, mert vhogy az ellenfelet vagy nem is tudom mit látnak bennem (ha látnak vmit, h csinálok, akkor másnap már ők is csinálják és valósággal "versenyeznek" velem, h ki a jobb), így csak férfi barátaim vannak.

köszi

22/L



2014. júl. 23. 19:21
 1/4 anonim válasza:
gyúrd ki magad
2014. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz nőknek tetszeni?
2014. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert csalódtam a férfiakban. Nem veszik észre, h a smink mögött egy érző lény áll, aki nem viseli jól, ha csak úgy bedobják a sarokba és ha "kell" , akkor előhúzzák és játszanak vele... unom, h csak szexre kellek mindenkinek és másra nem, pl. szeretnék megnézni egy filmet nyugodtan, anélkül, h ne kezdjenek el vetkőztetni.
2014. júl. 23. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom. 22/L
2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!