Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok pasi nem tudja értékelni azt, ha szereti őt egy nő?

Figyelt kérdés
Hogy lehet valakit lelkiismeret furdalás nélkül átverni, hitegetni és kihasználni? Másokat is ejtettek már át ilyen megvezetéssel?
2014. júl. 23. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én férfi vagyok és engem pont egy lány "vert át"...még fiatal voltam 1 hónap volt a kapcsolat, de régóta szerelmes voltam belé...Több éves depresszió lett a vége...szóval a nőknél is meg van ez a réteg...


21F

2014. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát édesem, nem ismered még eléggé a férfiakat. mert én például mindent megadnék azért, hogy egy olyan barátnőm legyen, aki szeret

23F

2014. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze lányokra is vonatkozhat a kérdés, mindegyik nemnél vannak ilyenek... csak érthetetlen miért jó ilyen szinten játszani valakivel.
2014. júl. 23. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért nem tudja mert nem szeret és azért nem szeret mert nem jelentesz neki sokat, és azért nem jelentesz neki sokat mert unalom ellen vagy jó és szexre, s azért van el vígan mert tudja hogy ez a lány nem lát át a szitán.
2014. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm már nem szeret ÚGY. Én szeretem. Ettől függetlenül három hónap alatt kihúzta belőlem, hogy én szakítsak. Aztán eljött három napra. Mindig visszacsókolt, szexeltünk, azt is mondta, hogy szeret. Aztán persze rájöttem, hogy neki ez semmit sem jelent. Jó nagyot csalódtam. Nem szerettem belé soha, mégis kellene nekem. Szóval igen, nekem éppen CSAK az hiányzik a kapcsolatomból, hogy a nő szeressen. Mert ez már a harmadik, akinek nem ment. Szeret-szeret, de nem eléggé. Áh..

Tényleg. Minden jó közöttünk, csak annyi hibádzik, hogy ő szerelmes akar lenni és velem ez nem megy neki. Aztán itt ilyeneket olvasok, hogy nem tudjuk értékelni... nagyon is értékelném.

2014. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Sajnálom. És nem szerettem volna általánosítani.
2014. júl. 23. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, jó, ne érts félre, csak nekem meg jó kiírni az ilyesmiket magamból, aztán minden apró alkalmat megragadok.:)
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is gond, köszi hogy írtál. :)
2014. júl. 23. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert a férfiakban ott az ösztön h lehetőleg minnél több nőt szeressen. Ezzel nincs baj, az ősember is fent kellet tartsa az emberiséget
2014. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

-Nem érdekli.

-Fel se fogja mekkora szenvedést és lelki fájdalmat okozhat vele.

Előbbit gonoszság, utóbbit ostobaság okozza.

2014. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!