Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség flörtölés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség flörtölés és szimpla udvariasság között?

Figyelt kérdés

Sosem tudom eldönteni, általában mindig arra a következtetésre jutok, hogy csupán udvariasak velem a férfiak. Már egy szimpla ajtótartásba is belepirulok, ha észreveszem, hogy valaki többször is rámnéz, máris arra gondolok, hogy tetszem az illetőnek.

Szóval hol a határ?


2014. júl. 24. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
.
2014. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a fenekeden a keze vagy a szádban a farka, az már több mint szimpla udvariasság. Innen tudod.
2014. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A flörtölésben van némi szexuális sugallat is, hogy nem csak mint emberrel beszélget, hanem előtérbe kerül, hogy mint nőt vesz észre, esetleg belefér még kis kétértelmüség is és akár egy randi is létrejöhet, a sima udvariasság meg semmi ilyen pluszt nem takar. Én is lány vagyok, de én azonnal észreveszem, ha flörtölnek velem, vagy csak simán udvariassak velem..
2014. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó mondja. Srác vagyok, és én is így flörtölök. Kétértelmű mondatok, egy kis vicces, nem sértő "csipkelődés", és megpróbálom rávezetni a lányt, hogy oda-vissza menjen a dolog. Már ha kell. Beszélgetés közben megérintem a lány kezét, mélyen a szemébe nézek (nem úgy, mint egy sorozatgyilkos).


Ha csupán udvarias akarok lenni, akkor nem egyértelmű válaszokat adok, kerülöm a testi kontaktot ha nem szükségszerű, és nem "beszéltetem" annyit a lányt.

2014. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!