Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 év körüli lányok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év körüli lányok! Mit szólnátok, ha egy barátnőtök kijelentené, hogy leszbikus/biszex?

Figyelt kérdés

Bisezxuális vagyok és megismertem egy aranyost lányt és tetszem neki elvileg és ő is nekem, csak félek, mi lenne, ha járnánk..Mármint nem tudom, fel merném-e vállalni a kapcsolatunkat, a szüleimnek mondjuk biztos nem fogom elmondani, mert nagyon konzervatívak és homofóbok, viszont a barátnőimnek gondolom csak el kellene mondanom, hogy épp van valakim, mert közel állnak hozzám és ők is mindig elmondják, ha épp van pasijuk vagy tetszik nekik valaki..Csak félek a reakciójuktól, mi van, ha kerülni fognak, mert azt hiszik, rájuk is hajtani fogok? Pedig amúgy szeretem őket, de úgy nem jönnek be, csak lehet, azt hinnék, hogy minden egyes lányt meg akarok...

Szóval ti hogy reagálnátok egy ilyenre?


2014. júl. 24. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Kicsit meglepődnék, az igaz, talán először el se hinném, de elfogadnám. Nem is kerülném az illetőt. 16/l
2014. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz barátnők akkor elfogadják a te való énedet! :)
2014. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Á-á, állj, ácsi. Előbb puhatolózz, mert sosem tudhatod. Lehet, hogy így vállat vonogatnak, meg nagy pártolók, de éles helyzetben vicsorgás és undor lenne belőle. Nem nézem le az összes tizenévest, de álljunk meg egy percre - be kell vallani, korántsem olyan érettek, mint hinnék. Én féltelek, még ismretelenül is. Megtaposhatnak és elfordulhatnak tőled.

Szerintem legelőször a szerelemről, mint témáról, beszélj velük. Hogy a szerelem szerelem, mindegy, hogyan talál rá az emberre. Aztán világosítsd fel őket a biszexualitásról. Általánosságban. Olvass te is utána. Ha bármilyen apró jelét látod valakin az elutasítást, hagyd abba és evickélj más vizekre. Egyszerre csak egy-egy emberrel beszélj erről és kezdetben kérd őket titoktartásra.

2014. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van :/ És köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 24. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elmondtam, hogy biszex pár barátnak és 6-ból 1 emberrel nem beszélek azóta. 3 ember meglepődött és 2 en azt hitték hogy leszbikus vagyok, de elfogadnak.

És ha azt hiszik hogy rájuk fogsz hajtani akkor elégé egoisták.

2014. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!