Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem ėlveznė ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem ėlveznė ez a lány velem?

Figyelt kérdés

Szexre gondolok.


Olyan pasival szexelt rendszeresen akinek kb akkora a farka,mint a szentkirályi ásványizes üveg.


Látam neki... mutatta.


Nekem 17cm hosszu

13cm a kerülete


Szerinted... csak szėgyenitenėm magamat ezzel?



2014. júl. 25. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A tiéd sem éppenséggel kicsi. De hányszor elmondtuk már, a technika a fontos, hogy tudod-e használni.
2014. júl. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De már annyira kivan tágulva, hogy nem ėlveznė...

Nem ?


Amugy már öklöztėk is.

2014. júl. 25. 04:04
 3/6 anonim ***** válasza:

amit leírsz azaz ő baja

ha nem kellesz neki keress mást

2014. júl. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hüvely szex után összemegy. Vagy szerinted akinek már gyereke van az nem élvezi a szexet mert ufó méretűre tágult?
2014. júl. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó nagy és tág lehet a csaj nem mondom....A te méreted alatt is biztos halálsikolyokat hallatnék akit meg írtál megsem engedném,hogy betegye...De sztem élvezné veled is nem vagy kicsi,lehet hoyg még te jobban is játszol vele mint az...:D
2014. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már komolyan érdekelne, hogy lehet ekkora méretekkel felhőtlenül szexelni, mert nem jövök rá. Barátomnak 14-15 körül van de ha bizonyos pózban rendesen bevágja felszisszenek, mert fáj. A barátnőd exétől szerintem sikítozva menekülnék, hogy rakhatja másba, de belém tuti nem. Meg szerintem te is nagy lennél nekem. A hüvely nem egy végtelen alagút. Kamionbeálló lehet ha nem edzi megfelelően a hüvelyizmait, de az már az ő és jelen esetben a te bajod.
2014. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!