Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és borzasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és borzasztoan gyűlölöm magam. Valamit lehet tenni vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Már 15 éves koromban feltunt a dolog viszont akkor nem foglalkoztam azzal hogy én vagyok a legkisebb az osztályban, és hogy más lányoknak már a melluk is el kezdett nőni viszont az enyémek ugy gondolták hogy jok vagyunk így ahogy vagyunk. Viszont azóta eltelt 3 év és még most is hihetetlenül lapos vagyok nem mondom hogy alacsony vagyok viszont a velem egyidős lányok többsége azért most is 5-10-15 cm-rel magasabb. Én 169 cm vagyok 54kg. És 65A-s melltartót hordok ha hordok mert rossz napjaimban inkább fep sem veszem hanem bevagom a ruhásszekrényem aljába. A legjobb barátnőm 80B-s melltartót hord 175cm és 62kg. Közben szoktunk járni bulizgatni és ott is olyan hihetetlenül rosszul esik az hogy ra csak ugy szállnak a pasik engem meg eszre sem vesznek. Mindaddig nekem is volt barátom amíg nem lett feltűnő másoknak is hogy az én melleim iszonyat picik. Sőt ezeket még melleknek sem lehet igazán nevezni. A kerdesem szoval az lenne hogy meg van remény hogy ha nem is lesz szép de még kicsit nőnek mert ha nem én már látom magam előtt azt az út elágazást az életemben ahol valaszthatok: műtét vagy örök magány... És ha van meg köztetek ilyen személy akkor kérem irja le hogy az ő élete miben lett más emiatt a genetikai ''csoda'' miatt. Köszönöm előre is a normális válaszokat mivel gondolom itt is eleg sok lehurroogast fogok kapni...

2014. júl. 25. 09:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Amin a szemem megakadt:

"Mindaddig nekem is volt barátom amíg nem lett feltűnő másoknak is hogy az én melleim iszonyat picik."


Ezt kifejthetnéd. Úgy érted, hogy elhagyott, mert kicsik a melleid? O.o


Egyébiránt meg van, akinek a kicsi tetszik. Nem, nem csak vigasztallak, van ilyen. Van olyan is, akit hozzám hasonlóan nem igazán érdekel. Ha nagy jó, ha pici jó. Én inkább a fenekekért vagyok oda. :3

Egyébiránt van egy lány barátom, aki egész lapos (méretet nem tudok) és persze hordott, vagy talán hord is push-up melltartót is... de erre azt mondtam neki, hogy hiába tömi ki zoknival, amikor oda kerül a sor, úgyis kiderül - és akkor nagyobb a csalódás.

Másrészt én úgy gondolom, hogy ha valakit elijeszt a dolog, akkor az nem a méret miatt lesz, hanem mert látványosan... nem tudod őket büszkén viselni. Hidd el, ez érezhető! :) Akármekkora is, viseld büszkén és egész más lesz a kisugárzásod!


23/F

2014. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Meg valamennyi esely van ra hogy nojenek, de ha nem is fognak az sem a vilag vege, tudom hogy most annak latszik de tenyleg ez miatt ne ess ketsegbe, szeresd magad. Ha elmentek bulizni es tobb pasi megy oda a baratnodhoz azt meg szerintem ne sajnald, ugy is valoszinuleg csak le akarjak fektetni es ennyi. Senki sem tokeletes, neked kicsik a melleid, na es? Valaki igy is szeretni fog teged bizz bennem. Nem tudom hogy ezzel most segitettem-e vagy sem,de ha ugy gondolod hogy igen akkor akar irhatsz privatban is ha szeretnel rola tobbet beszelni. :)
2014. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én is 169 vagyok de szerintem ez a testmagasság még normális ,nincs veled semmi baj . (34F)
2014. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem hozzátenni, hogy ha választanom kéne kicsi (vagy egészen lapos) női mellek, vagy szilikoncicik között, akkor is inkább a természetest választanám. Sőt, továbbmegyek: szilikonmellű lány/nő nem kéne!
2014. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
meglehet műtetni ha nagyon zavar
2014. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

önértékelési zavar over 9000

lehet újat mondok ezzel, de az idol egy relatív fogalom, tehát személyenként változó. nekem pl tetszenél, de ilyen hozzáállással már elástad magad, bár nem mintha a véleményem sokat nyomna a latba, de meglehetősen sokan vannak ezen az állásponton.

2014. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Buta vagy. :) Szerintem tokeletes a magassagod, a sulyod is. A mellekkel meg legalabbis nem foglalkozok. Az en baratnom (mikor volt) sem volt egy hustorony. Kicsi cicik, kis csontos torekeny lany, de gyonyoru arccal, es szivvel.

Es szerettem!!

2014. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nem gondoltam volna hogy 2014 közepén lesz olyan szerencsém hogy pont két normális valaszolot kapok ki. Privatban nem igazán akaeok irni mert az igazi nevemmel regisztráltam viszont talán csinálok meg egy fiókot es majd onnan. Az első válaszolnak:nem 100% osan biztos de egy idő után setalgatas közben deltunt nekem hogy nezelodik mas lányok fele. Én amilyen hü-lye vagyok szóltam is neki emiatt hogy engem zavar és akkor nagy mérgesen ram orditott hogy neki pont egy ilyen lany kellett amilyen én vagyok jobbat nem tudott magának találni... azota ugy vagyok hogy inkabb egy roha-dék pasi sem kell többet ha 2 és fél évig etet a hulyesegeivel aztan elkuld a jó anyám-ba...
2014. júl. 25. 09:42
 9/24 anonim ***** válasza:

"Mindaddig nekem is volt barátom amíg nem lett feltűnő másoknak is hogy az én melleim iszonyat picik."


"mert ha nem én már látom magam előtt azt az út elágazást az életemben ahol valaszthatok: műtét vagy örök magány.."


Szerinted a barátod azután vette észre, hogy picik a melleid, hogy beléd szeretett, vagy még előtte? :-))


Egyrészt sok férfinak pont a kis mellek tetszenek, másrészt egy nőnek egészen kis mellekkel is lehet nagyon nőies, erotikus kisugárzása (erre most hirtelen három példát számoltam össze a saját ismeretségi körömben), de csak akkor, ha el tudja fogadni, és szeretni tudja saját magát, a testét olyannak, amilyen.

2014. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket a válaszokat. Sokkal másabb így mert akárhányszor fiút kérdeztem szemtől szemben hogy neki milyenek tetszenek persze ne ugy hogy raugrottam hanem szépen ravezetve mindig az lett az eredmeny hogy kiderult a kicsi mellű lányoknak nem igazán lesz folytatás kapcsolatok teren az elkovetkezendokben. Most igy utólag elolvasva 5-6 kommentet reagalnek arra hpgy a baratom mikor vette észre. Eznem most történt. 14 éves korom előtt találkozunk egy szülinapi partin. Ott elhulyeskedtunk szórakoztunk aztan egyszer csak feljott hozzám egy csokor virággal hogy engem mennyire szeret. Ez nekem elég furcsa volt kezdetben viszont majd beszéltem a szüleimmel és ők akkor mondák le azt a felvilágosításos történetet amit persze mar azelott is tudtam. Akkor meg a velem egyidős lanyoknak sem volt melle szóval akkor még nem gonsolt erre. Ezt akartam tisztázni. Ezt a nezegetosdit meg ezutan jo 2 évvel vettem eszre. Na ezt azt hiszem eléggé elmondtam. Talán meg sok is de hát mind egy. Amúgy ez eleg meglepő hogy vannak ilyen fiuk akik szeretik a laposakat. Itt ebben a varosban (nevét nem irom le) leginkabb a nagyobb mellű lanyoknak vannak barátai meg ismerek ket laposabb mellűt azoknak sincs. És igazán köszönöm ezeket a rendes es hasznos meglatasokat, tanácsokat.
2014. júl. 25. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!