Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyire normális, ha a párod másokkal ismerkedik?

Figyelt kérdés
Főként férfiak véleményére lennék kíváncsi, hogy a saját mércétek szerint mennyire fair, ha pl. egy buliban csajokkal beszélgettek és utána bejelölitek őket fb-on? Nem szeretném, hogy a párom börtönben érezze magát mellettem, de nekem ez mégis rosszul esik. Ez csak ilyen lányos túlgondolás, vagy tényleg nem kellene így lennie?

2014. júl. 25. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nem szeretném ha a párom ilyen lenne...én se teszem ezt...de ez megbeszélés kérdése szerintem...


21F

2014. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kövezzetek meg, de nekem fájna
2014. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj, épp ezért voltam kíváncsi mások szerint ez mennyire fér bele. Bár lehet igazából csak azt akartam hallani, hogy igen, ez tök normális, hogy megnyugodjak. :/
2014. júl. 25. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? nekem az exem csinált anno ilyeneket, meg durvábbakat is..........
2014. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerinted hogy lenne már normális ha a párod másokkal ismerkedik?

Nem azért a te PÁROD mert a tiéd és senki másé? Akkor minek ismerkedni?

Aki ilyet tesz annak valami hiányzik és másra vágyik!

2014. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem miért kérdezed az életkorunkat, pont ezért nem is írom meg, mert nem 20 alatti. :) Számomra sem normális ez a viselkedés, de próbálom úgy látni, hogy az még ha beszél valakivel nem bűn, nem akarok én lenni a sárkány.
2014. júl. 25. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:
más, ha pl csocsóztok v dumáltok vkivel, aztáén bejelölitek facen, meg más, ha táncolnak és utána jelöli be facen... meg attól is függ, hogy ez milyen ghyakran tüörténikmeg. ha pár hetenre, akkr gáz
2014. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam ott, így nem is tudom mit csináltak.
2014. júl. 25. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem, mert ha 17-21 lenne, akkor ráfognám hogy még gyerek.....
2014. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem annyi, viszont ahogy múlik az idő egyre jobban úgy érzem, hogy teljesen gyerek még. Csak azt nem tudom érdemes lenne-e várom rá, hogy felnőjön.
2014. júl. 25. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!