Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a fiú járjon velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már majd egy éve ismerek. 10/9, kivül belül többmint rendben. Viszont ő így tekint rám mint egy haverra. Vettem a bátorságot, mondtam neki, hogy én többet érzek, de ő elküldött, hogy maradjunk csak haverok. Azt mondta, hogy barátok sem lehetünk, mert nem bízik bennem.

Mindent megpróbáltam, konkrétan mondtam neki, hogy lefekszem vele, ha bízni fog bennem. Többször is!

Előéletéről annyit tudni, hogy az egyik közeli családtagja meghalt és előző bnője megalázta átverte.

Valamilyen szinten, megértem, hogy nem bizik senkiben, de most én mit tehetnék? Tényleg főnyeremény, csak majdnem mindíg szomorú :(


2014. júl. 25. 11:31
 1/2 anonim válasza:
Azt ne ajánlgasd hogy lefekszel vele, nem szeretjük a könnyen kapható nőket (már legalábbis én), lehet nem jösz be neki, vagy túl nyomulós vagy, nekem is volt nőismerősöm, állandóan mászott rám, engem is idegesített. Azt kéne megfigyelni, hogy ha elkezdenél mással flörtölni hogy reagál, ha zavarja akkor van esély, ha nem akkor hagyd szerintem. Vagy ha nyíltabban akarod akkor meg meg kell tőle egy az egybe kérdezni, miért nem akarja a kapcsolatot. Ja hány évesek is vagytok?
2014. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 19/l, ő 18/f
2014. júl. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!