Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értékeljem az egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értékeljem az egyedülállóságot, a nagy "szabadságot", ha eddig nekem csak ez jutott?

Figyelt kérdés
Sokan jönnek azzal, hogy milyen jó, hogy nem kell senkihez igazodni, oda mehetek ahova akarok, de mégis kinek van kedve egy idő után kimozdulni, pl. kirándulni egyedül? Esetleg társasággal menni, párok között...
2014. júl. 25. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Te meg miről beszélsz?


Miért kellene egyedül menni? Barátaiddal, haverjaiddal, ismerőseiddel találkozhatsz. Vagy egyedül elmehetsz csajozni, amikor jól esik.


"Esetleg társasággal menni, párok között..."

Eléggé korlátozott ember az, akinek csak olyan barátai vannak, hogy mondjuk 6 ember, 3-3 fiú és lány, akik párt alkotnak. Bmeg, nekem van 5 jó barátom, 10-15 haverom és jó 100 ismerősöm, de egyrészt a töredékük él komoly kapcsolatban.


Másrészt meg közös programokra mindenki van olyan normális a legtöbb esetben, hogy nem hozza a párját!

2014. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" mégis kinek van kedve egy idő után kimozdulni, pl. kirándulni egyedül?"


Nekem!

2014. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és az én környezetemben eléggé jellemző, hogy az emberek a közös programokra magukkal hordják a párjukat. És igazából nagyon frusztráló ilyenkor folyamatosan azt érezni, hogy nekem ez valamiért nem jár, mindig páratlanul kell lennem.
2014. júl. 25. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha mondanád az egyik bnődnek,h szeretnél vmi csajos programot?
2014. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!